Samovencanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Nesto razmisljam, o samovencanju...ozeniti( udati ) se sa samim ( samom ) sobom..
U teoriji je izvodljivo ali da li je to moguce i u praksi ?
Ja mislim da je moguce i u praksi.
Problem je samo u regulisanju zakona o bracnoj zajednici.
Znaci, treba izaci u susret i osobama oba pola koji vole samo sebe i koji ne zele da ulaze u zajednicu sa drugim osobama.
I bas bi bilo ludo na vencanju u opcini ili crkvi i vi se vencavate sa samim sobom, hahahahahhaa ( :hahaha::hahaha: ), sa sve kumovima, prijateljima i rodjacima i sve to ide na 48 sati svadba...( :hahaha::hahaha: sad mi na pamet kako bi jadna Marina sve to propratila :hahaha::hahaha:, a tek auditorijum RTS-a sirom Srbije...:hahaha: )

ps. Mada ima i na forumu osoba kojima bi lepo leglo samovencanje :hahaha::hahaha:
 
Nesto razmisljam, o samovencanju...ozeniti( udati ) se sa samim ( samom ) sobom..
U teoriji je izvodljivo ali da li je to moguce i u praksi ?
Ja mislim da je moguce i u praksi.
Problem je samo u regulisanju zakona o bracnoj zajednici.
Znaci, treba izaci u susret i osobama oba pola koji vole samo sebe i koji ne zele da ulaze u zajednicu sa drugim osobama.
I bas bi bilo ludo na vencanju u opcini ili crkvi i vi se vencavate sa samim sobom, hahahahahhaa ( :hahaha::hahaha: ), sa sve kumovima, prijateljima i rodjacima i sve to ide na 48 sati svadba...( :hahaha::hahaha: sad mi na pamet kako bi jadna Marina sve to propratila :hahaha::hahaha:, a tek auditorijum RTS-a sirom Srbije...:hahaha: )

ps. Mada ima i na forumu osoba kojima bi lepo leglo samovencanje :hahaha::hahaha:

hajde da ja i ti prvi probamo to samovjencanje, jer nam drugo ne preostaje.:confused:
 
Ако можеш да добијеш кредит за стан, тако самовенчан, онда супер! ( Инспирисана једном другом темом написах ово)

Идеја је сјајна, и сад одмах крени у размишљање и о саморазводу!
Мислим, ако један део тебе не буде задовољан другим делом тебе, у том самобраку, шта ћеш онда?

( А запази само, колико нових термина проистиче из ове твоје теме!)
 
Nesto razmisljam, o samovencanju...ozeniti( udati ) se sa samim ( samom ) sobom..
U teoriji je izvodljivo ali da li je to moguce i u praksi ?
Ja mislim da je moguce i u praksi.
Problem je samo u regulisanju zakona o bracnoj zajednici.
Znaci, treba izaci u susret i osobama oba pola koji vole samo sebe i koji ne zele da ulaze u zajednicu sa drugim osobama.

ps. Mada ima i na forumu osoba kojima bi lepo leglo samovencanje :hahaha::hahaha:

simbol G.Clooney cevap prsti ...dovoljno mi govori o zenskoj inteligenciji ,postenju,..i kome iole normalnom treba problematichna zena s nagonom tipa madonne ???? mislim do kraja zivota da te bruka i zapostavlja bilo porodicu ili kucu/posao :???:

p.s. razmisljam ozbiljno o tome ,jedan klinja se iz mog kraja ozenio s nekom iz kafica ijer je se mozda nisu dovoljno upoznali ili ga matora kuja navatala mislim ona 84 a on 87 sad bankrot ..nema! zivece kod njega u shupi od stana tek kad zbace dedu a mnogoclana porodica:neutral::evil:
 
Ако можеш да добијеш кредит за стан, тако самовенчан, онда супер! ( Инспирисана једном другом темом написах ово)

Идеја је сјајна, и сад одмах крени у размишљање и о саморазводу!
Мислим, ако један део тебе не буде задовољан другим делом тебе, у том самобраку, шта ћеш онда?

( А запази само, колико нових термина проистиче из ове твоје теме!)

to vazi za podeljene licnosti, mislim da bih uzivao u samo braku i pravio ..

Gle, sad....Pravio bih preljube kad god mi se ukaze prilika da pobegnem iz kuce..:hahaha::hahaha:
 
to vazi za podeljene licnosti, mislim da bih uzivao u samo braku i pravio ..

Gle, sad....Pravio bih preljube kad god mi se ukaze prilika da pobegnem iz kuce..:hahaha::hahaha:

Ако ниси подељена личност, тешко би побегао од куће...;)
Или, можда не би желео да побегнеш од куће, тако неподељен?
 
I nije ti neka fora za TV. Bolje se oženi golubicom, iznajmiš od nekog golubara, postoje i one ukrasne kokoške. Postoje venčanja sa drvetom, zvezdom.... ali sa njima se ne matičara, ako si skloniji avanturi možeš i sa nekom divljači
 
Ti samo lupetaš, a ja sam već pet godina u braku sa petlom, znaš kakav je divan, neopisivo, mada moram priznati malo mi je dosadio, mislim da su se uskoro razvesti i da se venčam sa nekim paunom, u nastupu strasti ću mu počupati rep, ybt...pa ću da ga šutnem
 
Hahahahahahaha! Pa, generalno gledano, egocentricnost postaje osobina koja zahvata sve veci deo populacije (a mozda je to samo moje subjektivno misljenje). Verujem da osobe treba do odredjene granice da gaje svoj ego, ali ponekad to postaje patologija. Mislim da je to jedan od glavnih razloga netrpeljivosti tudjih potreba i nemogucnosti stupanja u veze zbog enormne ljubavi prema sebi. Ali, vencavanje samim sobom bilo bi legalizovanje necega prirodno datog, suvisno... Al` bila bi fora... Hahahahahaha!
 
oh-ho. nisu zakonski dozvoljeni brakovi u srbiji sa osobama istog pola... za sada...:D

...осим, можда, ако ипак докаже да је подељена личност, па део мушко, део женско...

Али, онда би било згодно написати самопредбрачни уговор, јер би то значило да ипак постоји шанса за саморазводом...

Ух, бре, закувао је!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top