Konflikti

Mocart

Početnik
Poruka
45
Da li se svadjate, prepirete, raspravljate sa svojim partnerom ? Da li kritikujete jedno drugo ? Da li vam to smeta ? Da li zbog toga vasa ljubav gubi na intenzitetu ? Da li psujete jedno drugo ?
 
Mocart:
Da li se svadjate, prepirete, raspravljate sa svojim partnerom ? Da li kritikujete jedno drugo ? Da li vam to smeta ? Da li zbog toga vasa ljubav gubi na intenzitetu ? Da li psujete jedno drugo ?
Hehe, setila sam se moje prethodne veze...e tu je bilo svega... od zarke i strasne ljubavi (i svega shto ide uz to:) do gadjanja tanjirima i kocijashkog recnika..:))))) i nije nam nista falilo....
 
E voleo bih da vidim tu vezu gde se partneri nikad nisu zakacili oko necega.

Kritikujem i volim da me kritikuju, i naravno da ljubav ne gubi na intenzitetu pri tome...

A psovke, e to vec tesko... njih ne koristim ni u razgovoru sa pravim kocijasima, a kamo li u razgovoru sa mojom lepsom polovinom...
 
Nikada nisu letele piksle, tanjiri i vazne... Nisu pljustali udarci cak ni o sto... Nije bilo psovanja...
To nije svadja to je sve divljanje. I grozim se toga.
Vicem ponekada - istina, ali ne psujem i ne vezbam gadjanje.
Oni parovi koji se ne svadjaju (ne raspravljaju)... sa njima nesto nije u redu.
 
Poznajem jedan par, strahovito su grubi jedno prema drugom, stalno se deru, psuju , hrane govnima, spuštaju jedno drugom u društvu i uvek sam se pitala kako posle svega toga mogu uveče da legnu zajedno u krevet i šta sve još. Kako to ide jedno sa drugim?
 
SVesna:
Poznajem jedan par, strahovito su grubi jedno prema drugom, stalno se deru, psuju , hrane govnima, spuštaju jedno drugom u društvu i uvek sam se pitala kako posle svega toga mogu uveče da legnu zajedno u krevet i šta sve još. Kako to ide jedno sa drugim?
Uh, jedno je castiti se u drustvu, a drugo je ako se to desava izmedju 4 zida.. i bezveze je da to bude stvar navike.. No, gde je strasti, tu se lako varnichi... bar u mom slucaju :twisted:
 
Mocart:
Da li se svadjate, prepirete, raspravljate sa svojim partnerom ? Da li kritikujete jedno drugo ? Da li vam to smeta ? Da li zbog toga vasa ljubav gubi na intenzitetu ? Da li psujete jedno drugo ?

svada, prepiranje, raspravljanje-ne i to sve mojom krivicom, ja sam jedna velika riba horoskopska, sto nekima moze mnogo da kaze, a to je da ja trpim bas ono i na moju i na njegovu stetu, tako da se na kraju ja rasplacem a on se izvini i eto tako to ide, pametno nije uopste, pokusavamo vec godinu ipo da se ja opametim pa na vreme kazem kad mi nesto smeta, he ali izgleda nista od toga...jednom smo samo pricali onako kao sta tebi smeta kod mene i obrnuto i to je sve, a ljubav samo dobija na intezitetu :wink:
 
Lako eksplodiram, ali se jos brze smirim! Ne volim da cujem niti da upotrebljavam isuvise grube reci u svadjama. Ustvari bolje receno ja ni ne volim da se svadjam, a kad vec dodje do nekih nesuglasica to su obicno rasprave a ne svadje. Tek o fizickom obracunu da ni ne govorim. Toga se grozim maksimalno i ko jednom digne ruku na mene zavrsio je pricu samnom zauvek!
 

Back
Top