HITNO!!!

  • Začetnik teme Milica (početnica)
  • Datum pokretanja
Treba mi nešto što radi u Access-u. Na primer program sportske kladionice urađen u Access-u, tabele, odigravanje tiketa, i slično. Treba mi nešto takvog tipa.
 
Ne shvatate. Treća sam godina srednje škole i profesor mi traži da uradim, napravim (kako god hoćete) neki program (ako se tako u opšte može nazvati)u Access-u. Interesuje me da li neko ima nešto slično što bi mogla da dobijem preko mejla.
 
Interesuje me imali ko kakvu napravljenu bazu podataka u Access-u, što bi hteo da mi pozajmi da se poslužim. Treba mi bilo kakva baza podataka napravljena u Access-u.
 
Hvala stvarno ste mi pomogli ali ovo mi je malo kompikovano da ja sama to radim, ima li neko od vas gotovu bazu podataka, bilo kakvu.
 
Imam nekoliko, ali su mnogo velike i ne verujem da ce ti bilo ko poverovati da si ti radila.
Razlog, na svakoj strani se nalazi moje ime, ul. broj, broj tel.....
Dakle ako ti i posaljem trebace ti mnogo preuredjivanja, tako da ti se vise isplati da sednes 1-2h naucis ono sto pise (kad je vec na srpskom i to za DZ), uradis neku malu bazicu i usput nesto naucis.
Po meni je to najbolje resenje
 
S obzirom da si ucenica ne bi trebalo da radis kriminal te vrste jer ti to moze trebati nekad i licno.. Ako si zainteresovana mogu ti poslati uputstvo za pravljenje baze podataka kakve zelis i to od najjednostavnije do prilicno komplikovane. Dakle najbolje je da uradis sama. Ukoliko zelis da ti posaljem uputstvo javi se na asterix12342003@yahoo.com.. Poz.
 
Ali hitno mi je i nemam vremena da to uradim, nije baš da ne znam ništa da uradim, ali se ne snalazim u visual basicu, a bez njega baze i nemaju neku funkcionalnost. Naravno da želim da naučim što više u vezi rada na računaru, ali dok ne naučim hoćeš da mi pošalješ neku od tvojih baza podataka koju imaš? Najzad Access je prva stvar na koju sam naišla da se ne snalazim najbolje, sve ostalo mi veoma dobro ide. Aj pošalji mi nešto, a ja obećavam da ću ti za najkasnije mesec dana poslati bazu podataka koju sam napravila, da bi se uverio da sam naučila. Adresu imaš u prethodnoj poruci.
 
dali je neko imao slican problem.Neradi se o virusu sigurno. Cim sam na netu sa XP posle nekog vremena sistem pada i posle sve iznova formatiranje i instaliranje itd,dok mi 98 radi bez problema,imam modem intel(r) 537 v.92 i naj novije drajvere.internet na XP mi treba i zbog satelitske kartice>
 
Kako nisi ukapirala niko ti nece dati tek tako jer nije blesav a ti izvoli sesti na stoplicu pa uradi ako znas da uradis a veovatno te iii mrzi ili ne umes
 
Da je mrzi ne verujem, mene bi vise mrzilo da moljakam ljude ovde ne bi li mi poslali neku bazicu nego da napravim istu.
Uostalom, izracunaj koliko si vremena provela na forumu(ima) trazeci da ti neko posalje nesto uradjeno u Access-u i videla bi da bi za to vreme mogla nauciti i vise nego sto ti treba za taj program.
No kako hoces :wink:
 

Back
Top