Poljski premijer poziva na prinudnu kastraciju pedofila

Da li podrzavate ovu ideju?


  • Ukupno glasova
    53
  • Anketa je zatvorena .
i 50ogodišnjak sa 16ogodišnjakinjom... E, ovo drugi su pedofili

Nisu. Ima dosta zabuna oko ovog pojma.

Pedofili vole decu, kao sto im i samo ime kaze. Ovde se ne misli na decu u emotivnom ili pravnom pogledu, vec u cisto bioloskom - pedofilima se svidjaju deca koja jos nisu usla u pubertet. Pedofili su nezainteresovani za tinejdzere koji su zagazili u pubertet, i ne privlace ih, recimo, devojcice koje vec imaju prave grudi i druge sekundarne seksualne karakteristike. Privlace ih mala deca, od beba pa negde do desete ili jedanaeste godine.
 
Nisu. Ima dosta zabuna oko ovog pojma.

Pedofili vole decu, kao sto im i samo ime kaze. Ovde se ne misli na decu u emotivnom ili pravnom pogledu, vec u cisto bioloskom - pedofilima se svidjaju deca koja jos nisu usla u pubertet. Pedofili su nezainteresovani za tinejdzere koji su zagazili u pubertet, i ne privlace ih, recimo, devojcice koje vec imaju prave grudi i druge sekundarne seksualne karakteristike. Privlace ih mala deca, od beba pa negde do desete ili jedanaeste godine.

Do 14-te zakonski kaznjivo.
 
Nece, kad ti je mozak jednom kako treba seksualizovan (in utero) posle ne vredi da ti daju sta bilo - ako ti se nesto svidja, svidjace ti se samo zene.

Taj problem je dosta interesantan jer govori o neuroloskim razlikama izmedju zena i muskaraca. Zena pedofila valjda i nema, ili jako malo; zene uglavnom vole starije partnere. Muskarci su pak predisponirani da im se svidjaju mlade zene i da mladost smatraju privlacnom. Ne bi me cudilo da je pedofilija izazvana deformacijom te predispozicije u ekstreme percepcije.

Ko te je slagao da zene vole starije muskarce. :D Ja sam ih volela kad sam imala 17 -18 godina, posle toga ne. :)
Ovo drugo se slazem, nisam cula ni za jednu zenu pedofila, osim slucaja u Americi, kad je nastavnica zavela maloletnika, a on se zablesavio u nju. To bas ne bih nazvala pedofilijom.
 
U pravu si.
Nije isto kad spavaju 18ogodišnjak i 16oogodišnjakinja, i 50ogodišnjak sa 16ogodišnjakinjom... E, ovo drugi su pedofili, ali i ovi prvi mogu u zatvor zbog iste stvari:dash:


Ne, ne mogu. Ne mozhesh da zaglavish u zatvor ako imash 24 ili manje, a devojka ti ima 16 ili vishe. Odnosno, 18 i 16 kombinacija je sasvim OK.


Ali, da, kao shto Pobedonoscev reche, pedofilija u svom izvornom obliku predstavlja lozhenje na decu. Ne na tinejdzere.
 

Back
Top