Davis Cup

pa mi sad imamo jednog od najbolji igraca sveta Djokovica koji je mnogo kompletniji igrac od Ivanisevica(koji je bio specijalista samo za travu) jer dobro igra na svim podlogama i imamo Zimonjica jednog od najboljih dubl igraca,plus Tipsarevica koji kad poludi moze svakog da pobedi,tukao je i veradasca i ferera

a nece ni vama biti lako Cile nije za salu
 
pa mi sad imamo jednog od najbolji igraca sveta Djokovica koji je mnogo kompletniji igrac od Ivanisevica(koji je bio specijalista samo za travu) jer dobro igra na svim podlogama i imamo Zimonjica jednog od najboljih dubl igraca,plus Tipsarevica koji kad poludi moze svakog da pobedi,tukao je i veradasca i ferera

a nece ni vama biti lako Cile nije za salu

Ma šta bi bio za šalu. Sreća da igramo doma pa ćemo na brzu podlogu. Do ožujka očekujem Ćilića u top 20, povratak Ančića u top 10 (bar 15) gdje mu je mjesto. A neka Karlovića tu di je konačno čovjek shvatio da je Hrvat pa se počeo tako i ponašati...

A baš "mnogo kompletniji" su teške riječi, Goran je 10 godina bio u vrhu svjetskog tenisa...
 
nije mi uopste bila namera da vredjam Ivanisevica,dobro mozda nije bio mnogo ali jeste bio kompletniji,on je bio odlican teniser u to nema sumnje,samo kazem da je on postizao velike rezultate samo na travi,dok je Djokovic na svim podlogama odlican,Djokovic je sa 21 godinom vec nadmasio njegove rezultate na grend slemovima sem na Vimbldonu,Novak je osvojio Australijan open,igrao finale US opena i polufinala Vimbldona i Rolan Garosa,Djokovic je najmladji igrac iz "open ere" koji je stigao do polufinala sva 4 grend slema...uz to Ivanisevic je u karijeri osvojio dva mastersa dok je Novak vec sad osvojio 4 mastersa,svaka cast Ivanisevicu bio je veliki teniser bez sumnje ali kazem Djokovic je kompletni od njega jer igra dobro na svim podlogama...pogledaj statistiku

ja sam optimista i mislim da mozemo proci spance,a sto se tice vas taj Cilic kod vas jedini dobar igrac koji ima perspektivu,od Ancica i Karlovica nema nista nekako su mi istroseni
 
Ma da spanski teniseri imaju 16 ruka i 20 nogu sjebace mo ih mi!!!
Imamo pedest puta vece srce nego oni, i odlicne igrace ni sljaka im nece pomoc.

da li si mozda gledao Rafin mec prtiv Rodika ili neki drugi ovog vikenda iz Madrida??

smesno je reci da Spanci nemaju srce

a ovo za igrace je jos smesnije. uostalom,saberi pozicije Rafe,Ferera,Verdaska i Lopeza pa uporedi to sa cetvoricom koju nadjes kod nas
 
da li si mozda gledao Rafin mec prtiv Rodika ili neki drugi ovog vikenda iz Madrida??

smesno je reci da Spanci nemaju srce

a ovo za igrace je jos smesnije

Da gledao sam, i nisam rekao da oni nemaju srce, neo=go da mi imamo vece, i vecu zelju, Tipsa ili troicki mogu da pobede ferera ili verdaska, a i nole moze da pobedi rafu, a za duble tu smo sigurno bolji.
Bas se pitam kada ces promeniti drzavljanstvo, jer po ono me sto vidim boli te briga za Srbiju to zaista nemogu da razumem:evil:
 
Da gledao sam, i nisam rekao da oni nemaju srce, neo=go da mi imamo vece, i vecu zelju, Tipsa ili troicki mogu da pobede ferera ili verdaska, a i nole moze da pobedi rafu, a za duble tu smo sigurno bolji.
Bas se pitam kada ces promeniti drzavljanstvo, jer po ono me sto vidim boli te briga za Srbiju to zaista nemogu da razumem:evil:

:lol: pa stvarno je u prednosti... Rafa u Madridu gde ga ne vole kao boga,na podlozi na kojoj se nije rodio i ne igra se na tri dobijena seta (znas,za to treba ''malo'' snage). uostalom,dobio je sve meceve protiv Rafe na sljaci,sto ne bi i u sred Madrida

mozda Spanci priznaju poraz i pre meca :hahaha:

uostalom,ja cekam Garijev odgovor
 
:lol: pa stvarno je u prednosti... Rafa u Madridu gde ga ne vole kao boga,na podlozi na kojoj se nije rodio i ne igra se na tri dobijena seta (znas,za to treba ''malo'' snage). uostalom,dobio je sve meceve protiv Rafe na sljaci,sto ne bi i u sred Madrida

mozda Spanci priznaju poraz i pre meca :hahaha:

uostalom,ja cekam Garijev odgovor
Znas za sve postoji prvi put i videcemo ko ce se smejati zadnji;)
 
da bas cu da se kladim sa tobom u pare neznam ni ko si ni ta si...zabole me,ali videcemo ko ce zadnji da se smeje!ajmo momci da pokazemo spancima u sred madrida koliko srce imamo,proradice srpski inat!!!samo da nas zaobidju povrede
 
da bas cu da se kladim sa tobom u pare neznam ni ko si ni ta si...zabole me,ali videcemo ko ce zadnji da se smeje!ajmo momci da pokazemo spancima u sred madrida koliko srce imamo,proradice srpski inat!!!samo da nas zaobidju povrede

aha,znaci u septembru se prica o martovskim povredama

steta,Srle bi mogao da ti kaze ko sam i sta sam.
 
jedino sto mene tesi je sto bi za osvajanje salatare svakako morali da dobijemo bilo koga... nije to nemoguca misija, ali nije ni daleko od toga... eh... u madridu ce nas ubijati (pored igraca) i podloga i publika i sudije... anyway- kako ja to vidim... nasa jedina sansa je da nole i tipsa dobiju drugog igraca spanije, i da uzmemo dubl...
a stvarno je steta da favoriti ispadaju na startu i bivaju primorani da se bore za opstanak, dok ce neke realno slabije ekipe laditi m.....

a ovo kakav si (nordic) covek... (moram da uskocim) ... haha, jes'- mogao bi srle da kaze... ali opet- ko je srle?! :mrgreen: :lol: hehehehe.... ma, bilo bi bas lepo da se svi jednog dana nekako okupimo i propijemo kroz jednu noc! :mrgreen:
 
steta,Srle bi mogao da ti kaze ko sam i sta sam.

haha, jes'- mogao bi srle da kaze... ali opet- ko je srle?! :mrgreen: :lol: hehehehe.... bi bas l

:klap::klap::klap:

Gde smem da kazem Nordic ko si,znas kako kaze legenda...Ko vidi nindzino lice,umrece u najgorim mukama :ok:
Salu na stranu,Nordic je mnooooooooogo dobar lik,koji mnooooooooooogo voli Rafu!Stvarno steta sto eto,mozda preko ovih postova dobijate drugacije misljenje :mrgreen:

A inace...Who's Srle? :super: Srle je...Ehm...Pa ono ;) Gura se tuda svuda,bavi se ovim i onim,ali u svakom slucaju moze da nabavi informacije o ljudima o kojima ovde stalno pricamo :whistling:

E sad,moje misljenje o zrebu...Ljudi,NAJE*ASMO ko zuti!!!!! Sve ,sve,ali gde od sve dece,mi dobijemo da igramo sa siledzijom...Mi,ovako fini :lol: Na zalost,bice nama :bye: pre nego sto bi realno trebalo. Jedino u sta mozemo eventuano da se uzdamo je fenomenalna forma nasih tenisera,i recimo,da se nadamo da pocetkom marta Rafa jos nije usao u svoju top sljak formu :D

Mozda cak ne bi trebalo Noleta zamaarti duelom sa Rafom,nego Tipsu!Da,da...Bolje da Nole uzme poen prvi dan od Ferera-sto verujem da moze,bez obzira na publiku,nego da se maltretira u 4,5 setova sa Nadalom i na kraju najverovatnije izgubi.Onda u dublu da se nadamo da mozemo da dobijemo-jer tu smo dosta jaki,i da onda treceg dana,verujemo da mozemo da dobijemo jedan mec!

Tipsa moze da dobije i Verdaska i Lopeza...Kao i Ferera.Zato se i nadam da mozemo nesto da uradimo.Ih,evo idealnog rasporeda za nas:

1 dan - Rafa-Tipsa, Nole-Ferer............ I tu da bude 1:1
2 dan - Ko god igrao dubl od njih,mislim da mozemo da dobijemo,dakle 2:1 za nas
3 dan - Nole-Rafa, Tipsa-Ferer....Ajoj....Da se nadamo da Tipsa odigra ko car i eto nam 3:2 :D

Kad se ovako postave stvari,jos i nije nemoguce proci,zar ne ;)
 
jedino sto mene tesi je sto bi za osvajanje salatare svakako morali da dobijemo bilo koga... nije to nemoguca misija, ali nije ni daleko od toga... eh... u madridu ce nas ubijati (pored igraca) i podloga i publika i sudije... anyway- kako ja to vidim... nasa jedina sansa je da nole i tipsa dobiju drugog igraca spanije, i da uzmemo dubl...
a stvarno je steta da favoriti ispadaju na startu i bivaju primorani da se bore za opstanak, dok ce neke realno slabije ekipe laditi m.....

a ovo kakav si (nordic) covek... (moram da uskocim) ... haha, jes'- mogao bi srle da kaze... ali opet- ko je srle?! :mrgreen: :lol: hehehehe.... ma, bilo bi bas lepo da se svi jednog dana nekako okupimo i propijemo kroz jednu noc! :mrgreen:

e ybg sad,ajmo u krug pa da dodjemo do toga ko je uopste Rafa :lol:

ja sam za :ok:

a i misteriozni Srle nece odbiti
 
Poslednja izmena:

Back
Top