Muzičko obrazovanje u nas

Šta imate od muzičkog obrazovanja:

  • nemam posebno muzičko obrazovanje

  • nižu muzičku školu

  • srednju muzičku školu

  • muzičku akademiju (fakultet)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nemam klasicno muzicko obrazovanje , znaci zavrsio sam tu i tu skolu ...
Sve sto sam naucio naucio sam sam . Sve vezano za muzicku teoriju , kao i niz stvari vezanih za muzicku produkciju i audio inzenjering .
Profesorka muzickog u osnovnom mi je rekla da imam jako dobar sluh , pa sam pevao i u skolskom horu . Inace znam da sviram klavir , pomalo usnu harmoniku i bas gitaru .
 
Srednja shkola druzhe... Svi vi koji inache volite da bacate freestylove na muzichkim temama bi trebalo da se savijete pred mojim mishljenjem... Pored toga shto sam zvanichno ''Elita'' na forumu, imam i tu privilegiju da sa mojim obrazovanjem moje mishljenje je uvek stepen ispred ostalih... Sem naravno akademaca...
 
Srednja shkola druzhe... Svi vi koji inache volite da bacate freestylove na muzichkim temama bi trebalo da se savijete pred mojim mishljenjem... Pored toga shto sam zvanichno ''Elita'' na forumu, imam i tu privilegiju da sa mojim obrazovanjem moje mishljenje je uvek stepen ispred ostalih... Sem naravno akademaca...

Primetili smo ...
 
Srednja shkola druzhe... Svi vi koji inache volite da bacate freestylove na muzichkim temama bi trebalo da se savijete pred mojim mishljenjem... Pored toga shto sam zvanichno ''Elita'' na forumu, imam i tu privilegiju da sa mojim obrazovanjem moje mishljenje je uvek stepen ispred ostalih... Sem naravno akademaca...

I sad si ti mnogo pametan:roll:

Ja nazaslost nemam nikakvo muzicko obrazovanje:(

Kad sam htela da se upisem u muzicku,rekli su mi da nemam sluha...:eek::(
 
Srednja shkola druzhe... Svi vi koji inache volite da bacate freestylove na muzichkim temama bi trebalo da se savijete pred mojim mishljenjem... Pored toga shto sam zvanichno ''Elita'' na forumu, imam i tu privilegiju da sa mojim obrazovanjem moje mishljenje je uvek stepen ispred ostalih... Sem naravno akademaca...

pa dobro..iskreno..i ja bih to napisala da imam srednju muzicku
 

Back
Top