Claymore Manga

Hehe... ovde pricham sama sa sobom... pa, tako cu dok ne dodje neko ko chita z:P
Nego... what the hell!!! What tha f**k?!?!?! Ko su bre ove "
exterminators
" ? Iz chista mira, samo tako se pojavishe...
Izgledaju cool, ali odjednom... a ja sam tako zelela da to bude
Luciela+Raphaela
... Awakenuj se vec jednom!!! z:dm5:
 
I opet ja... :)
Znachi one demonke su napravljene od mesa
awakowanog bica? I to Isleyovog... ;)
... Eeeextra :P
Nadam se da ce Helen moci da regenerishe
oko
, bash bi bio bedak da bude
jednooka
... To mozda stoji bolje Clare, ali ne onaaaa.... :cry:
Ne daj se, Isley!!! Razbij ih! Mojne da mi
umresh
tako mlad i lep :P
 
Interesantna MANGA.

Pratim je vec duze vreme. Dobra prica sa interesantnim likovima. Snimljena je i Anima prema mangi. Na zalost lose je prosla kod publike (ima relativno malo humora i dosta "duboka" prica) pa je stala na 26 epizoda. Stigla je do od prilike sezdesetog poglavlja i tu se stalo. Zadnje dve epizode su neki na brzinu nakalemljen kraj.
 
I meni se mnogo sviđa Claymore, omiljena mi je takođe. Sve, surova logika je prisutna na svakom mestu što je sjajno.

Negde na netu sam našao da je izašla knjiga ili je u pripremi, i da bi trebalo da priča prevaziđe i trenutna dešavanja u mangi, ali ne znam koliko je tačno.
 
Meni se svidjaju i anima i manga, tj. Claymore mi je omiljena anima&manga. A posle nje Death Note. Bzvz sto su animu prekinuli, tek je postalo zanimljivo.

Ах да, била је анкета која на неком јапанском сајту и ту је речено да ће снимати другу сезону ако се скупи 10.000 потписа.
Скупљено је 12.000, али је ипак питање да ли ће се снимати друга сезона.
 
Claymore manga se zvanicno zavrsila ovog meseca!! Kraj!!
Miria je unistila Organizaciju, ali jos uvek se ne zna sta ce biti sa Clare i Prisilom kao i sta ce se desiti sa Rubelom i Dae-om kao i ostalim ljudima iz Organizacije.
Videcemo da li ce se Norihiro Yagi odluciti za nastavak Claymore-a s obzirom da je ovo njegova najpopularnija manga.

Nadam se da ce uskoro izaci i druga sezona anime.
 
Елем, изгледа да је извор који сам ја прочитао би погрешан и да се Claymore манга није завршила.:)
Лепа вест.
 
Pazi cela priča oko Kler i Tereze se vodi oko one statue što predstavlja one dve boginje koje čuvaju jedna drugu, trebalo je od onda da ti bude jasan logičan sled okolnosti :D .

:vatromet: MA BRE ROKNULA JE PRISILUUUUUU TO JE NAJBITNIJE :super: :klap: :vatromet:

:orkestar:
 
Dobra manga dajem joj 8.5 ocenu . Šteta što su priču uradili tako da neće otići na kontinent da se bore sa onim zmajevima ali dobro možda to bude neki drugi projekat. Sve u svemu dobra priča i likovi.
 

Back
Top