KRAJNICI-problem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

hotel_california

Početnik
Poruka
32
evo jednog pitanja:
pre dva meseca krenula mi je upala grla..otisla sam u dz i dobila antibiotik i pila,pila...medjutim, nije bilo nekog posebnog napretka...grlo je malo manje bolelo, ali je i dalje bolno...po grlu su mi se pojavili cepici ispunjeni gnojem koji je ispadao,ali se i opet vracao....vadila sam krv,snimala pluca,bris grla na gljivice i bakterije...i apsolutno nista nije nadjeno...grlo me i dalje boli,tj ne boli me grlo, nego me bole krajnici...i dalje imam rupe po krajnicima i jedno vreme su bile prazne,ali evo od pre neki dan opet se pojavilo nesto belo u njima...uzimam brdo hrane,voca,povrca,vitamina,cajeva,ispirala sam morskom solju, zalfijom tri puta na dan...i zaista vise ne znam sta da radim..ocajna sam jer mi je doktorka jos tada rekla da mi nije nista...a meni ne izgleda kao nista da mi to nesto cuci u grlu....i ponekad mi se sliva nesto niz grlo belicasto....:(
zanima me da li znate nekog dobrog specijalistu orl za koji bih mogla da uzmem uput i da mi pogleda grlo...
ja imam karton u dz,pa me zanima posto sam student,da li mogu da idem u studentsku polikliniku na pregled, iako imam karton u dz....
Hvala Vam!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top