Mile High Club

pa neki su uskakali u WC pa se tamo kresali a imas i likova koji su se upoznali na letu i bez problema su se kresali usred ljudi :mrgreen:

aha znaci mislim dobro...ok....reko da se razumemeo...sta ja znam mozda se podrazumeva da sede na krilu aviona....;):rotf:

pa ja nisam od malena jos letela avionom, a rado bih, mislim letela, a vala rado bih i ovo drugo:rumenko:....uf obozavam letenje.....u svakom smislu letejne mi zvuci interesantno;)
 
Sta te privlaci tome?

Ako si bio u avionu znas da onaj WC nije bas prostran a ako naidje turbulencija....

Bio sam u avionu jednom, ali se ne secam, jer sam imao godinu i po dana, a i let je trajao suvishe kratko ( relacija Beograd - Ostrvo Cveca ) da bih ga zapamtio, uprkos mojoj super mega turbo sposobnosti memorisanja, koju imam od shestog meseca :) Tako da se svakako ne secam WC-a. + Ja uopshte nisam ni mislio na WC :twisted: Zamisli samo. Nebo. Avion. Ljudi u njemu. I par koji se odvaljuje od zivota : pedesetidvarumenkaismajlikojilaganimkorakompolazikacoshku : I siroti putnici, prinudjeni da to gledaju i slushaju :sad2: Ako bi bili bash dobri, i ako bi nam se posrecilo, mozda bi i neochekivano " prizemljili " avion :evil:
 
evo citaj :)

in late 2006, a couple was arrested in part for refusing to stop overt sexual activity on a flight in a case that received widespread media attention.The couple's lawyer claims that the couple was not engaging in sexual activity, but that the man was sick and resting his head on the woman's lap.
 
Ja sam siroma i uvek sam i$ao BUSom, ali $to da ne. Ako bi mi neka bogata afrouma$ica platila skok, kresao bih je u slobodnom padu pa pre nego $to svr$i ja joj otvorim padobran. To je zanimljivije nego u avionskom tojletu

e sad sam bas tela da spomenem padobran...hm...kako bi to bilo izvodljivo....:think:

a ovo za avion jel bolje kresati kad uzlece ili slece...ili u letu:rotf::rotf: (mislim kad je vec gore, ravan let...kako se vec to zove...):think:
 

Back
Top