mini bager

vesna1356

Zainteresovan član
Poruka
143
Jedan moj rodjak hoce da kupi mini bager ali nezna puno o njemu pa ga interesuje koji je najbolji sta treba da zna o njemu koji je bolji onaj kao gusenica ili na tockove on bi to da moze da kopa temelj recimo za kucu sanac septicku jamu itd.....On je cuo da se to dobro placa da ide po satu pa ako neko ima iskustva sa time molim vas neka nam odgovori hvala unapred
 
Jedan moj rodjak hoce da kupi mini bager ali nezna puno o njemu pa ga interesuje koji je najbolji sta treba da zna o njemu koji je bolji onaj kao gusenica ili na tockove on bi to da moze da kopa temelj recimo za kucu sanac septicku jamu itd.....On je cuo da se to dobro placa da ide po satu pa ako neko ima iskustva sa time molim vas neka nam odgovori hvala unapred

imam drugara koji je kupio bagercic,i ima svoj traktor i prikolicu tako da moze da ga transportuje gde hoce i ima solidnog posla,kopa kanale,temelje,rezne jame i tako to,mislim da je to pametna investicija pogotovo za coveka koji ima dodirnih tacaka sa tim ili nekim slicnim gradjevinskim poslom.Dolazi vreme pruzanja usluga,nece vise narod da kopa,pere,kuva,tako da ce pruzanje usluga biti unosno u buducnosti.Sto se tice izbora,ovaj ima sa gusenicama,ne znam kako je to za odrzavanje do sad nije imao problema,a placa se po satu,on za 2 sata uzme i 50eur mada zavisi kako se pogodi.
 

Back
Top