DELIJE ILI GROBARI

Pa uvek sam se pitao kako neko moze da navija za Pakistan, ovaj Partizan. Mislim pored toliko razloga da budes simpatizer (ili navijac) Zvezde, stvarno mi nikad bilo jasno. Medjutim pre neki dan dobio sam jedno dobro naucno objasnjenje. Ti mishevi, ovaj grobari tj. partizanovci su ti neki zesci kontrasi.
Objasnjenje je veoma jednostavno (bas sam glup sto sam nisam shvatio). Savakom detetu se kao malom vise svidja Crvena Zvezda i crveno - bela boja, a ono cisto da bi kontiralo normalnim ljudima pocinje da navija za Pakistan, ovaj Partizan.

Pozdrav,
Tasić
 
Istrazivanja kazu da preko 35% ukupnog stanovnistva SCG navija za Zvezdu. To ne znaci da preostalih 65% navija za Pak... ovaj Partizan. Ima mnogo onih koji navijaju za neki treci klub. Tu su Vojvodina, Buducnost, Obilic, Sartid, OFK, Zeleznik, Radnicki NI, KG, PI, NBG,... Ali ima mnogo ljudi koji ne navijaju ni za jedan klub. Dakle, svi oni spadaju u onih preostalih 65% stanovnistva SCG. Po mojoj slobodnoj, ali iskrenoj proceni oko 25% stanovnistva SCG su grobari. Pa sad ti vidi ko ima najvise navijaca. :P
 
kada sam se rodio cuo sam zvezda,volim je i zivim za nju,napred ZVEZDA.
valjda cemo u Champions League!!!
ovo istrazivanje nije potrebno,svaki debil zna da ima vise delija,a sto neki to ne prihvataju,to je njihov problem i to veliki!!!
Zvezda je zivot,sve ostalu su sitnice!!!
:!: :!: :!: :!: :!:
 
I kada dan taj tuzni dan i kad izgubi nas PARTIZAN, I kad' ne budes bio prvi TI i kada se cuju zvizduci i tada cu PARTIZANE znaj da te volim ja!!!

O, PARTIZANE ti dobro zans koliko tebe ludo volim ja, JUZNI FRONT za TE ce da gine, o PARTIZANE TI dobro znas!!!

Hvala ti, hvala ti, CRNO-BELA ljubavi pevaju ti GROBARI tvoji verni sinovi!!!

Grobar do groba
 

Back
Top