TRAZIM POSAO I INTERESUJE ME KOJI SU USLOVI DA ODES U PENZIJU

djavolakk

Zainteresovan član
Poruka
215
Ova skolska godima je pocela cistkama , promeni se vlast i odma ludnica, a kao nema revansizma a najmladji koji su se zaposlili stradaju ko kolateralna steta, naime radim u skoli ali posto su se neka odeljenja ugasila ( nema dece - nece bre ovi Srbi da rade one stvari , uzas ! ) udarili su po najmladjima, ........ no da ne duzim :

1.sta zakom kaze - ako neko napuni godine za penziju pre 01.09. ( ove godine to je 64,5 i 3g manje za zene ) da li on/ona moze da se grabi za casove ili odlazi u penziju,( a da nema godine staza )

2. da li mogu Gradjansko vaspitanje drzati prirodnjaci ( hemija, fizika,......) i to bez i jednog sata bilo kakvog seminara

3. od koje godine se ako radis sa 50% - racuna puna godina staza

Pa ako mi ne pomognete nadam se da ce mi pomoci ovih najavljenih 38*C u nedelju, tj sutra - pod parolom dok jednom ne smrkne drugom ne moze da svane .

Hvala.
 
I ja trazim posao, ali ne daju. Inace sam profesor engleskog. Najurili su me iz nekoliko skola, da bi moj posao mogli da preuzmu oni koji nisu to po stuci.Za pare i kolace.
Tuzila sam jednu skolu, i dobila sam spor na sudu, ali sad trebam da sacekam par godina dok okruzni sud isceprka moj predmet i potvrdi presudu.
2) Naravno da da oni ne mogu da vode nastavu gradanskog vaspitanja.
Sta si ono jos pomenuo, da, najmlade. Nisu tu bas u pitanju godine, pre se tu radi o politicko stranackoj nerasporedenosti tih namladih "kadrova",to sto nemaju iskustva u kriminalnim poslovima i ne dele mracne tajne sa iskusnijim kolegama.

Pridruzujem se naslovu, ako neko ide u penziju, nek se javi. Dobro placam.
I jos, ako ima zainteresovanih za kampovanje ispred ministarstva, nek se jave.
 
hej,hej ako zaista mislis da kampujes ispred ministarstva zovi - dolazim sa par kolega, ali plan ti je sledeci : 1.iskopiras diplomu u prirodnoj velicini i boji
2. poneses konzerve, gricke, sokove,....koje krijes u satoru
3.poneses mp3 plejer i lom baterija
4. osmeh i prezir
E onda moze da pocne strajk gladju ali ne ispred ministarstva vec ispred zgrade skupstine, sutradan kad dodje neka tv ekipa - demonstrativno svi spaljujemo diplome i nastavljamo sa strajkom gladju, tj. dok jedni klopaju u satoru, drugi napolju strajkuju. Ako ti se plan svidja reci ? Pozdrav.
 

Back
Top