Zaposlenje preko sajmova?

Moje je misljenje da te sajmove organizuje drzava kako bi izgledalo da se nesto desava na planu zaposljavanja.Svaki takav skup bude propracen u medijma, a slikaju se i standovi firmi i njihov reklamni materijal.
Ne znam sta drugo da ti kazem, mozda nisam u pravu.
 
:confused:Da i ja se slazem..posto sam ja isla na sajam u N.S.Ne znam kakvu diplomu imas ali konkretno na tom sajmu su trazili sve neke Ajnstaine za neke banke mislim da su svi oglasi bili namenjeni magistrima ili ljudima sa ko zna kojih hiper super smerova.
Sve je mahom bilo vezano za medicinu i za bankarstvo ali opet napominjem malo je bilo potrebe za
(VII/1)a za vise da ne pominjem i da karakteristika sajma je bila da su svi oglasi bili vezani za b.g i okolinu nikako za N.S :confused:
 
:) ali na jednom takvom sajmu koji je bio organizovan u mom gradu nadjoh posao u struci,a bila sam ubedjena da nikad necu imati sansu da radim :ok:
:super:Tako da ti od srca zelim da odes i da pokusas...
p.s - ja sam srecna sto radim sto radim ali sto se tice plate :thumbdown:
 
Moje je misljenje da te sajmove organizuje drzava kako bi izgledalo da se nesto desava na planu zaposljavanja.Svaki takav skup bude propracen u medijma, a slikaju se i standovi firmi i njihov reklamni materijal.
Ne znam sta drugo da ti kazem, mozda nisam u pravu.

u pravu si totalno, bio sam u expo i primetio sam totalnu nestrucnost pojedinih promotera. ne rayumem kako su ih uopste postavili kad su skroz neobavesteni o svoj firmi prvo, a posle o njenim kadrovskim potrebama. Izgleda da su postavljeni cisto da prikupe cv-je i to je to,ma cisto reklamiranje firmi i vlade.
 
Slazem sa sa tim.To je medijska predstava dobrodusne drzave koja pruza perspektivu i oslonac nezaposlenima,a onda kao na nagradnoj igri iz rpe cv-a izvuku sretnog dobitnika,koji ce ushicen prd kamerama objaviti kako je sve to moguce i izraziti opstu zahvalnost organizatorima
 

Back
Top