Elfen Lied

Ne znam za kraj anime, ali - pitate li se ikad kakva je neizmjenjena prica tj u originalu nakon sto odgledate anime verziju?
Jer ipak je tu samo dio price dok manga jos nije zavrsena....
 
postace zanimljivije i sa mnogo vise emocija ;)

e i mene bas zanima ko je ono na kraju na vratima...

Pa Nyuu, ko tje drugi. Tako je ochigledno. Dodushe, autori su kao ostavili to gledaocu da sam smisli kraj kako mu odgovara, ali, mislim, ljudi, pa to je Nyuu! xD Uzetju da chitam mangu, chuo sam da ide pricha mnogo dalje nego anime.
 
Ne volim anime, ali imam druga koji je baš navučen i ponekad mi donese nešto zanimljivo. Gledao sam EL i bio mi je OK, nisu baš preterali, mada one uši...

Inače, uvod traje skoro petinu epizode.
 
Jedan od naj animea koji sam gledala :) Nije losha pricha, mada me nervira onaj glavni direktor research centra, shta god... bar da je on umro u animeu... mozda nekad prochitam mangu, mada ne znam, videcu...
Svidja mi se lik Nyuu/Lusy, pogotovo ludilo scene sa sluchajnom perverzijom :P A josh kada krene da 'vata Yuku... katastrofa! xD
Zanimljiv je, preporuchujem svima koji nisu gledali ;)
Zao mi je samo one male Nane :( nje mi je jedino i bilo zao u celoj seriji :cry: jes' da je ziva, al tuzan je taj zivot... sad se bacih u bedak...
 
Odlican Anime i ako ima samo 13 epizoda moram da priznam da sam stvarno uzivaju gledajuci EL,inace moj prvi anime gde sam slusao bukvalno ceo Opening u svakoj epizodi (Obicno preskacem :D ) ,a isto moram da priznam znaci toliko sam se uziveo u Anime da je to neverovatno...
...Od one lucy ocekivao sam svakog trenutka da otkine Glavu Kouti ono na kraju anime-a tj. na Mostu :mrgreen:
. Hmmm.. Kraj je zaista interesantan,hoce li biti mozda nekog nastavka s'obzirom kako kazete to je samo deo price?
 

Back
Top