dijaspora

Da li treba zabraniti


  • Ukupno glasova
    28
  • Anketa je zatvorena .
Долази гастарбајтер с посла уморан,нариб`о се,шта ће човек ради поштено.И дође гласање и помисли он/она:

"A ja treba sad da PUTUJEM do... da bih glasao? Ma da se nosite u tri lepe i vi i vase glasanje, odoh da zasednem s pivcugom pred TV!"

Aman, ljudi, pa moras puskom da teras ove ovde, sto im biracko mesto pod prozorom da se smiluju i glasaju - dosadilo narodu, a sad ces, kao da prikupis ne znam koliko ljudi u dijaspori...:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Izvini, morao sam da pitam, posto stvarno ne razumem te podele - mi, vi, oni.

Nego, ajd ti sad lepo pretragu u sake, pa nadji post u kom ja direktno podrzavam Tadica ili DS.
Ukoliko (kad) ga ne nadjes, ocekujem javno izvinjene sto mi stavljas reci u usta.

Најгори су ми они који "не подржавају директно"...
 
Pre bih rekao da ce da zaokruzi sabrata Nikolica i baba Radetu.:hahaha::hahaha::hahaha:

Ма јок...Дијаспора добрим делом гласа Тадића,јер зна да тако увећати себи друштво свежим снагама из Србије.:)

Па,3 пута се повећао одлив људи из Србије од како је ДС на власти.
Труде се да повећају извоз...
 
Opet lupaš. Ja se po tebi, je li, izdrkavam po Srbiji i to tako što se zalažem:
- za pomirenje i saglasje dve Srbije: radikalne i demokratske
- za ulazak Srbije u EU (ako je po mojoj volji) ili ostanak izvan nje ako je to po volji građana Srbije
-tako što ne glasam...

Ti, burazeru, samo ispoljavaš kompleks što više nisi moderator i svake noći ovde prosipaš svoju frustraciju... lečenje :mrgreen:

khhmmm...posto je Svaba momentalno zauzet pametnijim stvarima (igra igricu...)
vrlo rado cu ti pojasniti neke stvari:
1. sa mjesta moderatora je sam otisao...
2. cijela prica se vrtjela oko neceg drugog, al jbga...ti si ovdje od...jucer (?) pa ne...kapiras...ili kapiras, al se prigodno pravis mutava?
3. e da; pozdravio te "dragi Marlon"...NOT :mrgreen:


ps stalkerko...
 
Ма јок...Дијаспора добрим делом гласа Тадића,јер зна да тако увећати себи друштво свежим снагама из Србије.:)

Па,3 пута се повећао одлив људи из Србије од како је ДС на власти.
Труде се да повећају извоз...

A iz Becha prete Nikolicu?:hahaha::hahaha::hahaha:
A josh kad baba Radeta zasuche brke...:rotf::rotf:
 
khhmmm...posto je Svaba momentalno zauzet pametnijim stvarima (igra igricu...)
vrlo rado cu ti pojasniti neke stvari:
1. sa mjesta moderatora je sam otisao...
2. cijela prica se vrtjela oko neceg drugog, al jbga...ti si ovdje od...jucer (?) pa ne...kapiras...ili kapiras, al se prigodno pravis mutava?
3. e da; pozdravio te "dragi Marlon"...NOT :mrgreen:

Vragana, kada je tebe neko poslednji put pomazio? Ha? To je tvoj problem...nema nikog.:sad2:.. pa svake noći, od jednog do drugog podforuma širiš negativnu energiju :otkacio:.

Sad bez zezanja, više neću odgovarati na tvoje stupidne komentare - ne podnosim zlobne osobe.... i bolje se zapitaj zašto te tako puno ljudi, sasvim različitih, ne podnosi...
 
Neshto ne bih bash rekao...:think:

khhmmm...posto je Svaba momentalno zauzet pametnijim stvarima (igra igricu...)
vrlo rado cu ti pojasniti neke stvari:
1. sa mjesta moderatora je sam otisao...
2. cijela prica se vrtjela oko neceg drugog, al jbga...ti si ovdje od...jucer (?) pa ne...kapiras...ili kapiras, al se prigodno pravis mutava?
3. e da; pozdravio te "dragi Marlon"...NOT :mrgreen:


ps stalkerko...

A sto ste se vi "obrusili" na ovu korisnicu? Jel ona tako vazna? Izgleda da jeste...za vas!:cool:
Razmislite o tome...
 
Како ови на власти раде,ако овако наставе у Војводини,биће поново Велика сеоба Срба,али овај пут у супротном смеру.
 
Vragana, kada je tebe neko poslednji put pomazio? Ha? To je tvoj problem...nema nikog.:sad2:.. pa svake noći, od jednog do drugog podforuma širiš negativnu energiju :otkacio:.

Sad bez zezanja, više neću odgovarati na tvoje stupidne komentare - ne podnosim zlobne osobe.... i bolje se zapitaj zašto te tako puno ljudi, sasvim različitih, ne podnosi...


jao..pa nemoj tako... ja se ponadala...postat cemo drugarice...ono "mir mir do neba..." i ta s'ranja...:rumenko: (:mrgreen:)
 

Back
Top