DSS gubi birače, sada se osipa i članstvo

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Podrška biračkog tela Demokratskoj stranci Srbije nastavila je da pada i nakon parlamentarnih izbora i, po poslednjem istraživanju agencije „Strateški marketing“, svela se na svega oko pet odsto. Dok se u stranci, kako sami kažu, bave njenim osnaživanjem i pripremom za opozicioni rad, njeni nekad verni članovi je napuštaju.
http://www.blic.co.yu/politika.php?id=52764

:super::super:
 
Ха, ха, ха...... само се ви надајте... заједно са смрадом Благојевићем...

Да је то истина швапски БЛИЦ свакако не би посвећивао толико пажње убеђивању јавности да се ДСС "осипа"...

Mislim da je trenutak da DSS prihvati realnost da ih je Koshtunica doveo na ivicu ambisa.
 
ja mislim da ce mloha da napravi novu ekipu i da ce imati isto ili vishe nego sa veljom..siguran sam da mu je selja oterao gomilu glasacha, jer ko bi normalan glasao za njega..mloha je ipak patriota i izashao je chist iz cele ove priche..

:hahaha:
Sigurno. Ako zaredja po Lazi L, moze da okupi novu ekipu loodaka.
On je sam sebi oterao glasace ekstremnom promenom retorike i ponasanja, a ne Velja.
 
dobro, ti tako to vidish..ali bice puno razocharanih u srs i u ds, da ne pominjemo sps..a mloha je patriota i nije krao pare i otimao gajbe i vile..ta neka populacija iznad i oko 50 dina su njegovi pacijenti..mark my words..

A sta ce on to da im ponudi sem guslanja o Kosovu?

Sta je sa ekonomijom? To ga u ovoj kampanji nije zanimalo preterano. Kao sto je i rekao da je njihov TRECI cilj da se Srbija ekonomski razvija...:whistling:

Jedino sto moze da ih spase propasti su male reforme u stranci i javnoj govoranciji.
A ove fore da pokusavaju da budu radikali umesto radikala, to samo moze da ih sahrani.
 
Vratice se opet u kombi odakle ih je Djindjic izvukao, gde ce moci do mile volje da divane o svojim temama....A nas da ne smaraju vise.:mrgreen::lol:

Никада, али НИКАДА ви ЖУТИ не би дошли на власт да вам није било Коштунице... и запамти што ти кажем - због њега ћете и изгубити власт и то врло брзо!
 
Никада, али НИКАДА ви ЖУТИ не би дошли на власт да вам није било Коштунице...
Hvala mu na tome i dovidjenja.:bye::bye:

:mrgreen::lol:
и запамти што ти кажем - због њега ћете и изгубити власт и то врло брзо!

A ovaj drugi deo....Sta reci....Sem
:rotf::rotf::hahaha:

A kako ti mislis da ce Kostunije opet doci na vlast?
Ako prebaci 5% treba da igra Loto...

Nema obaranja vlasti sa ulice, cujes li sta prica Velja, koalicioni partner?
 

Back
Top