Kako napreduje beba?

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
54.446
U trenutku kad ovo pišem forum filozofija ima 3 dana, 20 sati i 14 minuta iliti 332040 sekundi i za to vreme ostavljenih 372 poruke sa ovom.

Ako ovako nastavimo, za godinu dana imaćemo 35331 poruku.

Ne znam zašto sam ovo izračunao, valjda mi je dosadno dok napolju pljušti kiša?
 
Sizif:
U trenutku kad ovo pišem forum filozofija ima 3 dana, 20 sati i 14 minuta iliti 332040 sekundi i za to vreme ostavljenih 372 poruke sa ovom.

Ako ovako nastavimo, za godinu dana imaćemo 35331 poruku.

Ne znam zašto sam ovo izračunao, valjda mi je dosadno dok napolju pljušti kiša?

Mislim da će beba nestati do kraja aprila ove godine....Napravljena je na pogrešnoj osnovi i od strane pogrešnih osoba... :cry: :cry:
Nije Ona kriva... :cry: :cry:
 
Kvazifilozof:
Mislim da će beba nestati do kraja aprila ove godine....Napravljena je na pogrešnoj osnovi i od strane pogrešnih osoba...
Farmaceut, opet si došao... ma znamo mi da ti voliš bebu iako si banovan, ne možeš bez nje. Al' nema veze, nikoga mi ovde ne mrzimo, a svako društvo mora da ima nekog mrguda, pesimistu... zbog ravnoteže! :lol:
 
Sizif:
Kvazifilozof:
Mislim da će beba nestati do kraja aprila ove godine....Napravljena je na pogrešnoj osnovi i od strane pogrešnih osoba...
Farmaceut, opet si došao... ma znamo mi da ti voliš bebu iako si banovan, ne možeš bez nje. Al' nema veze, nikoga mi ovde ne mrzimo, a svako društvo mora da ima nekog mrguda, pesimistu... zbog ravnoteže! :lol:
Pogrešio si, Sizife... :D :wink:
Imaš pravo da pogađaš još jednom... :D
 
Kvazifilozof:
Sizif:
U trenutku kad ovo pišem forum filozofija ima 3 dana, 20 sati i 14 minuta iliti 332040 sekundi i za to vreme ostavljenih 372 poruke sa ovom.

Ako ovako nastavimo, za godinu dana imaćemo 35331 poruku.

Ne znam zašto sam ovo izračunao, valjda mi je dosadno dok napolju pljušti kiša?

Mislim da će beba nestati do kraja aprila ove godine....Napravljena je na pogrešnoj osnovi i od strane pogrešnih osoba... :cry: :cry:
Nije Ona kriva... :cry: :cry:


Lele,što je tebi krivo što nisi moderator nekog Foruma!
Baš zavidiš Sizifu,jel da?
Ajmo malo da FILOZOFIRAMO na tu temu!
Inače,filozofija je tesno povezana i sa psihologijom što znači da su filozofi ujedno i odlični psiholozi a i obrnuto.
E sad malo i psihologije,svaki tvoj tekst odiše zavišću,pomalo i mržnjom,zašto?
Ako to posmatramo sa naučne,odnosno psihološke tačke gledišta ti mu dođeš i medicinski slučaj,jer psihologija je i medicinska nauka u neku ruku.
Međutim,ljudski kompleksi potiču od malih nogu i vremenom ako se bolesnik ne leči bolest sve više uzima maha i onda je svaka nada izgubljena,za tebe verovatno nema šanse,odmaklo je daleko.
Elem,kompleksi,hm,moraš se truditi da ih odbaciš a ako ti samom to ne polazi za rukom e pa tu su razne doce koje će ti pomoći tj. koji će probati da ti pomognu,znaš,ljudski um tj. mozak je čudo(još kad bi neko pustio vodu...cccc)nešto se otkači i ne šljaka kako treba,sad...nemam pojma zašto sam ti sve ovo ispričao...ali budi siguran da ti može pomoći...možda!

:!: :?: :wink:
 
Kastor:
Kvazifilozof:
Sizif:
U trenutku kad ovo pišem forum filozofija ima 3 dana, 20 sati i 14 minuta iliti 332040 sekundi i za to vreme ostavljenih 372 poruke sa ovom.

Ako ovako nastavimo, za godinu dana imaćemo 35331 poruku.

Ne znam zašto sam ovo izračunao, valjda mi je dosadno dok napolju pljušti kiša?

Mislim da će beba nestati do kraja aprila ove godine....Napravljena je na pogrešnoj osnovi i od strane pogrešnih osoba... :cry: :cry:
Nije Ona kriva... :cry: :cry:


Lele,što je tebi krivo što nisi moderator nekog Foruma!
Baš zavidiš Sizifu,jel da?
Ajmo malo da FILOZOFIRAMO na tu temu!
Inače,filozofija je tesno povezana i sa psihologijom što znači da su filozofi ujedno i odlični psiholozi a i obrnuto.
E sad malo i psihologije,svaki tvoj tekst odiše zavišću,pomalo i mržnjom,zašto?
Ako to posmatramo sa naučne,odnosno psihološke tačke gledišta ti mu dođeš i medicinski slučaj,jer psihologija je i medicinska nauka u neku ruku.
Međutim,ljudski kompleksi potiču od malih nogu i vremenom ako se bolesnik ne leči bolest sve više uzima maha i onda je svaka nada izgubljena,za tebe verovatno nema šanse,odmaklo je daleko.
Elem,kompleksi,hm,moraš se truditi da ih odbaciš a ako ti samom to ne polazi za rukom e pa tu su razne doce koje će ti pomoći tj. koji će probati da ti pomognu,znaš,ljudski um tj. mozak je čudo(još kad bi neko pustio vodu...cccc)nešto se otkači i ne šljaka kako treba,sad...nemam pojma zašto sam ti sve ovo ispričao...ali budi siguran da ti može pomoći...možda!

:!: :?: :wink:

Niti sam zavistan, a još manje Bogu hvala bolestan...
Kažem samo Sizifu da splasne malo sa oduševljenjem, jer već koliko sutra sav ovaj svet koji se sjatio na Filozofiju da vidi čudo neviđeno za koje misli da će ga naći ovde razočarano će napustiti forum...a Sizifu će preostati samo kako on kaže njegovih 11 foruma o komjuteru i netu gde kad-kada ko svrati kada ima problema sa virusom ili konfiguracijom... :roll:
Tako da je Filozofiji sudbina na Krstarici već izvesna-Katanac od strane Bože :shock:
A Sizifu veliki pozdrav, uz opomenu DA PONOVO ČINI ISTU GREŠKU.....
On kao savestan stručnjak u oblasti kompjutera, što je i sam verno opisao u DNEVNIKU JEDNOGA ADMINISTRATORA, treba se držati toga, a religiju i filozofiju ostavi onom ko je za to stručan i ko razume tu oblast.... :D
Ima li još nekog sajta gde je religija dva puta ukidana u roku od 2 meseca....Imajući u vidu da većina nas posećuje i druge forume, PROBLEM očigledno nije do nas....Da li je do Moderatora... :?: Pa, prosudite sami... :D
Svim pravoslavnim i rimokatoličkim vernicima čestitam USKRS-HRISTOS VASKRSE BRAĆO!!!!!
 
i ja ga cenim da je farmaceut
cccc
a sta je to ilo a religijom
mislim on i haryborn...
a bas me interesuje
a bilo mi pomalo cool
onaj forum
a filozofija...
pa lepa ideja
al se i meni cini da nece mnogo dugo
ustvari bice dugo, al ne sa mnogo poruka
pozdrav
 
Farmaceute, Trazeci i sta sve ne (ustvari, ti bese trolican da se priblizis svojim bozanskim idealima?), zeznuo si se oko jedne stvari - Religija nije zatvorena zbog Sizifa (ustvari jeste, bio je isuvise tolerantan) vec zbog tebe i tebi slicnima.

A ako ti toliko smeta ovaj forum, pa idi na te druge forume, eno, na SC-u imas punu podrsku... A i sto onda trazis od Boze da ti vrati nick?

I ovaj forum nece zavrsiti kao Religija, jer sam i ja ovde mod, a ja zasigurno necu tolerisati religijske izbljuvke ovde. Meni je neopisivo lako obrisati ili lock-ovati teme. Nisam ovde da sticem popularnost tako sto cu biti tolerantan, vec da ucinim sve da forum prezivi...

Toliko
 
Incognito:
Farmaceute, Trazeci i sta sve ne (ustvari, ti bese trolican da se priblizis svojim bozanskim idealima?), zeznuo si se oko jedne stvari - Religija nije zatvorena zbog Sizifa (ustvari jeste, bio je isuvise tolerantan) vec zbog tebe i tebi slicnima.

A ako ti toliko smeta ovaj forum, pa idi na te druge forume, eno, na SC-u imas punu podrsku... A i sto onda trazis od Boze da ti vrati nick?

I ovaj forum nece zavrsiti kao Religija, jer sam i ja ovde mod, a ja zasigurno necu tolerisati religijske izbljuvke ovde. Meni je neopisivo lako obrisati ili lock-ovati teme. Nisam ovde da sticem popularnost tako sto cu biti tolerantan, vec da ucinim sve da forum prezivi...

Toliko

E, šta sve čini paranoja od čoveka... :roll:
Ja sa ovde ubih od objašnjavanja da NISAM Farmaceut no, ako Vam je tako lakše...nema problema... :roll:
Samo da odgovorim na ovu tvoju izjavu...
Propasti Religije si NAJVIŠE doprineo ti, INCOGNITO, zajedno sa stranim plaćenikom i društvancem sa pričom oko smišljanja nove religije... :roll:
Sizif je naravno, to tolerisao, jer smatram da je on u suštini DOBAR čovek, za razliku od tebe...
E, onda su došli Satanisti....i krenula je lavina koju više nije bilo moguće zaustaviti....
Upravo je tu BILA GREŠKA Sizifa.....Da je on u tom trenutku reagovao adekvatno...Forum religije bi bio živ.... :roll: :roll:
A tvoje ponašanje je dobro poznato na drugim forumima....Pokazao si ga sam...., no ljudi su tu da procene istinu... :D
 
Beba je poludela, stara je oko 518940 sekundi i ima 904 poruke, ako ovako nastavi za godinu dana biće pravo čudovište sa 54936 poruka...

Sad će da se javi Kvazifilozof koji je predviđao brzu smrt... jedva čekam da ga čujem sa uzvicima iznenađenja.
 
Kvazifilozof:
Kastor:
Kvazifilozof:
Sizif:
U trenutku kad ovo pišem forum filozofija ima 3 dana, 20 sati i 14 minuta iliti 332040 sekundi i za to vreme ostavljenih 372 poruke sa ovom.

Ako ovako nastavimo, za godinu dana imaćemo 35331 poruku.

Ne znam zašto sam ovo izračunao, valjda mi je dosadno dok napolju pljušti kiša?

Mislim da će beba nestati do kraja aprila ove godine....Napravljena je na pogrešnoj osnovi i od strane pogrešnih osoba... :cry: :cry:
Nije Ona kriva... :cry: :cry:


Lele,što je tebi krivo što nisi moderator nekog Foruma!
Baš zavidiš Sizifu,jel da?
Ajmo malo da FILOZOFIRAMO na tu temu!
Inače,filozofija je tesno povezana i sa psihologijom što znači da su filozofi ujedno i odlični psiholozi a i obrnuto.
E sad malo i psihologije,svaki tvoj tekst odiše zavišću,pomalo i mržnjom,zašto?
Ako to posmatramo sa naučne,odnosno psihološke tačke gledišta ti mu dođeš i medicinski slučaj,jer psihologija je i medicinska nauka u neku ruku.
Međutim,ljudski kompleksi potiču od malih nogu i vremenom ako se bolesnik ne leči bolest sve više uzima maha i onda je svaka nada izgubljena,za tebe verovatno nema šanse,odmaklo je daleko.
Elem,kompleksi,hm,moraš se truditi da ih odbaciš a ako ti samom to ne polazi za rukom e pa tu su razne doce koje će ti pomoći tj. koji će probati da ti pomognu,znaš,ljudski um tj. mozak je čudo(još kad bi neko pustio vodu...cccc)nešto se otkači i ne šljaka kako treba,sad...nemam pojma zašto sam ti sve ovo ispričao...ali budi siguran da ti može pomoći...možda!

:!: :?: :wink:

Niti sam zavistan, a još manje Bogu hvala bolestan...
Kažem samo Sizifu da splasne malo sa oduševljenjem, jer već koliko sutra sav ovaj svet koji se sjatio na Filozofiju da vidi čudo neviđeno za koje misli da će ga naći ovde razočarano će napustiti forum...a Sizifu će preostati samo kako on kaže njegovih 11 foruma o komjuteru i netu gde kad-kada ko svrati kada ima problema sa virusom ili konfiguracijom... :roll:
Tako da je Filozofiji sudbina na Krstarici već izvesna-Katanac od strane Bože :shock:
A Sizifu veliki pozdrav, uz opomenu DA PONOVO ČINI ISTU GREŠKU.....
On kao savestan stručnjak u oblasti kompjutera, što je i sam verno opisao u DNEVNIKU JEDNOGA ADMINISTRATORA, treba se držati toga, a religiju i filozofiju ostavi onom ko je za to stručan i ko razume tu oblast.... :D
Ima li još nekog sajta gde je religija dva puta ukidana u roku od 2 meseca....Imajući u vidu da većina nas posećuje i druge forume, PROBLEM očigledno nije do nas....Da li je do Moderatora... :?: Pa, prosudite sami... :D
Svim pravoslavnim i rimokatoličkim vernicima čestitam USKRS-HRISTOS VASKRSE BRAĆO!!!!!


Mala korekcija tj. ispravka:
Zavistan,to je kad jednostavno ne možeš bez nečega,bez nekog poroka na primer,narkomanija,alkohol,pušenje...i dalje da ne nabrajam.
Zavidan,to je kad ti je malo krivo što je neko u nečemu bolji od tebe ili ima više ili...i dalje da ne nabrajam.
Pozdrav. :wink:
 
Sizif:
U trenutku kad ovo pišem forum filozofija ima 3 dana, 20 sati i 14 minuta iliti 332040 sekundi i za to vreme ostavljenih 372 poruke sa ovom.

Ako ovako nastavimo, za godinu dana imaćemo 35331 poruku.

Ne znam zašto sam ovo izračunao, valjda mi je dosadno dok napolju pljušti kiša?


Nema me par dana. :D ..a ono se ljudi raspisali...ne mogu da stignem da sve iščitam....mada ima dosta i.... :? ..glposti.... :? :? :?
 
ms:
Sizif:
U trenutku kad ovo pišem forum filozofija ima 3 dana, 20 sati i 14 minuta iliti 332040 sekundi i za to vreme ostavljenih 372 poruke sa ovom.

Ako ovako nastavimo, za godinu dana imaćemo 35331 poruku.

Ne znam zašto sam ovo izračunao, valjda mi je dosadno dok napolju pljušti kiša?


Nema me par dana. :D ..a ono se ljudi raspisali...ne mogu da stignem da sve iščitam....mada ima dosta i.... :? ..glposti.... :? :? :?

Bio praznik, a padala kiša, pa ljudi sedeli za komjuterima i pisali gluposti.... :roll: :roll:
No, to ne menja konačnu sudbinu bebe-a to je Božin katanac i CASE CLOSED!!! 8)
Preostaje ti onda da vratiš ono što je i jedino logično a to je RELIGION!!!! :wink: 8)
Ovo je samo presipanje iz šupljeg u prazno.... :D
Za desetak dana ponestaće Vam svih tema i.... :roll:
 
jutarnja kisica:
cuj ovog, pa srbi su narod koji najvishe filozofira :)
sta ti hoces bre :? :lol:

Ovo je tolika kvazifilozofija, da čak i ja koji sam kvazifilozof nemam nameru da se uključim u ovako glupe i nonsens diskusije... :roll:
No, neka Vam moje kritike posluže da se počnete ponašati u skladu sa imenom Foruma na kome se nalazite.... :roll:
Filozofija je nauka koja zahteva celovito znanje iz raznih oblasti ljudske aktivnosti i nije pogodna za ovakvo karikiranje kome je ovde podvrgnuta... :roll:
 

Back
Top