Koju el. gitaru kupiti za 200e? POMOZITE!!!

Ustedeo sam nekih 200e i resio sam da kupim el gitaru, akusticnu sviram par godina. Javlja se problem koji gitaru kupiti za 200e, a da nije krs. Neki su mi preporucili Squier\ Stratocaster, da li znate kakva je to gitara, i da li znate koju bih jos mogao kupiti za te pare? HVALA UNAPRED!

Evo ovako koliko sam ja upucen obe su ti Fenderove i Squier ja imam kuci i mozes da je nadjes za jedno 13500-15000 dinara (moze da ti se uklopi u budzet),a Stratocaster ti nemoze da udje u budzet sigurno jdino ako nisi nasao nekog ko hoce polovnu da ti proda (i to ko zna u kakvom stanju)!! Sto se tice Squiera imas Japanskog i imas Kineskog proizvodjaca i dobre su obe za pocetak,ako si nov u tome,e ako hoces profesionalno da sviras (po koncertima i sl.) kupi\ukradi Stratocaster!!:)
 
Znas sta batali ti te price. Posto si iz BG-a idi lepo do Bloka 70. Tamo kod Kineza mozes da nadjes super gitaru za 2000 dinara. Kupi je strpaj te pare u dzep i pocni da sviras. Mozes te pare i da orocis, ali ti se vise isplati stednja u dinarima. Za sada nemoj da ih menjas, pa kad skoci malo kurs, onda ih stavi u neku banku: Prokredit, Efg ili Raiffeisen. Mozes i u Societe General.:cool:
 

Back
Top