Hoce li Tadić opet pobeći u Rumuniju za vreme demonstracija u utorak?

The Gunslinger

Primećen član
Banovan
Poruka
729
Ima li nekih najava hoce li "predsednik" ovog puta skupiti mooda i ostati ili ce opet zadici suknjicu pa preko grane??

y1pq8HdJsHuPr2TPrJe5iuhqGHahsy_AhxBAb1y83DvNx8RMVaZOKb0SMgmNh_eg5vlt2pr9LbGEoE
 
Televizori iz Takovske i parfemi iz radnji,paljenje skupstine i kradja slika to je demokratija:sad2:

To je bila revolucija - kad je narod došao govnjivim motkama da razjuri Slobin dikatorski režim, nakon što su ponovo pokušali da potkradu izbore /po ko zna koji put/
.
Da se ja pitam - draži mi je bio rumunski scenario /diktatora zadaviti pred kamerama nacionalne teleivizije i pustiti uzivo prenos kako zločinci krkljaju /, pa ondak i katanac na sve retrogradne snage koje su sjebale moju lepu Srbiju...
:evil:
 
To je bila revolucija - kad je narod došao govnjivim motkama da razjuri Slobin dikatorski režim, nakon što su ponovo pokušali da potkradu izbore /po ko zna koji put/
.
Da se ja pitam - draži mi je bio rumunski scenario /diktatora zadaviti pred kamerama nacionalne teleivizije i pustiti uzivo prenos kako zločinci krkljaju /, pa ondak i katanac na sve retrogradne snage koje su sjebale moju lepu Srbiju...
:evil:

Prvo Caushesku nije ubijen pred tv kamerama, drugo moze i ovo da bude revolucija:!:
Ako je Sloba samo kriv za sjebanu Srbiju onda krivo zborish.
Srbija propada i nestaje od 1918 godine:!:
 
Prvo Caushesku nije ubijen pred tv kamerama, drugo moze i ovo da bude revolucija:!:
:!:

prikazana je Elena Čaušeskua kako krklja zadavljena nakon onog čuvenog sudjenja. Misliš da će u njihovoj istoriji ponovo smeti neko da izigrava gospodara života i smrti.
Zapravo nakon desetak godina Rumunija je u EU, a investicije u toj zemlji doživljavaju pravi bum. Čak i naši Vlasi u Istočnoj Srbiji sve češće idu da studiraju u Bukurešt, uzimaju njihove pasoše...sve to zahvaljujući pogubnoj politici Slobe, Šešelja i onda Koštunice.
I sad mi neko demonstrira traži natrag te vampire ...da mi i dalje rasturaju zemlju i grad.
E zato ste vi gospodo patriJote najveće izdajice naše Srbije!
Zbog vaše gluposti i primitivnosti - napatili ste našu zemlju i narod..
 
Poslednja izmena:

Back
Top