Koju vrstu muzike slusate?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja inače nemam jedan omiljen muzički pravac...
Evo elaborat:
Boris Kovač, Slobodan Trkulja, Zvonko Bogdan, Đorđe Balađević, Šaban Bajramović, Cubismo, Darko Rundek, Haustor, Ekv, Luciano Pavarotti, Plácido Domingo, José Carreras, Marija Kalas, Andrea Bocelli, Stéphane Grappelli, Django Reinhardt, Edith Piaf, Yves Montand, Bénabar, Yann Tiersen, Vangelis, Enigma, Kiril, Roni Size, Asian Dub Foundation, Calvin Harris, Róisín Murphy, Air, Pastora, Manu Chao, Chambao, Gotan Project, Elvis Presley, Frank Sinatra, Paul Anka, The Beatles, Rolling Stones, The Clash, Sex Pistols, The Doors, Pink Floyd...
Potom:
Šopen, List, Grig, Vagner, Geršvin, Čajkovski, Prokofjev, Šostakovič, Stravinski, Borodin...
Volim Verdijeve opere, Belinijeve, Pučinijeve.
Nažalost nisam ih puno odgledala, ali u bliskoj budućnosti broj će se povećati.

Ja sam multidimenzionalna, koliko je to kvalitetno, ne znam. :)

(verovatno sam izostavila nešto, ali to je manje-više to)
 
Ja inače nemam jedan omiljen muzički pravac...
Evo elaborat:
Boris Kovač, Slobodan Trkulja, Zvonko Bogdan, Đorđe Balađević, Šaban Bajramović, Cubismo, Darko Rundek, Haustor, Ekv, Luciano Pavarotti, Plácido Domingo, José Carreras, Marija Kalas, Andrea Bocelli, Stéphane Grappelli, Django Reinhardt, Edith Piaf, Yves Montand, Bénabar, Yann Tiersen, Vangelis, Enigma, Kiril, Roni Size, Asian Dub Foundation, Calvin Harris, Róisín Murphy, Air, Pastora, Manu Chao, Chambao, Gotan Project, Elvis Presley, Frank Sinatra, Paul Anka, The Beatles, Rolling Stones, The Clash, Sex Pistols, The Doors, Pink Floyd...
Potom:
Šopen, List, Grig, Vagner, Geršvin, Čajkovski, Prokofjev, Šostakovič, Stravinski, Borodin...
Volim Verdijeve opere, Belinijeve, Pučinijeve.
Nažalost nisam ih puno odgledala, ali u bliskoj budućnosti broj će se povećati.

Ja sam multidimenzionalna, koliko je to kvalitetno, ne znam. :)

(verovatno sam izostavila nešto, ali to je manje-više to)

Fali ti Buena Vista Social Club,i nešto evergreena i of course Любэ i Bob Marley
 
Poslednja izmena:
Fali ti Buena Vista Social Club,i nešto evergreena i of course Любэ i Bob Marley

Daa...
Fali i Louis Armstrong, Ella Fitzgerald, Ray Charles, Dinah Washington, Marilyn Monroe :lol:.. Ali ne slušam toliko sad.

Nekad poslušam i Idan Raichel Project, ali ih ne obožavam.

Marlija ne slušam toliko sada.. Pre sam više...

I nisam ljubitelj metala i novotarija te vrste.

Dobar je i Anastasia - Before The Rain soundtrack.

Volim i ruske narodne pesme tipa Kalinka i sl.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top