Odljubljivanje

ZORO-

Iskusan
Poruka
5.176
Recimo da vidite neku osobu koja se zaljubila u nekog... i sad ona pati... svaki dan misli na tog nekog... i vi ne zelite da ona pati... zelite da prestane da razmislja o vama u tom kontekstu... Sta uciniti? Kako joj skinuti te emotivne okove?

2zqttowzv7.gif


Koliko ste vremenski bili najduze zaljubljeni u jednu osobu u zivotu?
I sta uciniti da taj period bude sto kraci?
 
ахахаха...:hahaha:

Извини.. слика ми је смешна..

Кад престанем да се смејем, можда и кажем нешто на тему...:rotf:
 
ахахаха...:hahaha:

Извини.. слика ми је смешна..

Кад престанем да се смејем, можда и кажем нешто на тему...:rotf:

Pa jeste slika je kao curica sto pati... sad na slici malo ima krila... ali naravno da u RLu nema... :lol: Jest malo je smesno... al me mrzelo da trazim neku prikladniju sliku.... ;)
 
Recimo da vidite neku osobu koja se zaljubila u nekog... i sad ona pati... svaki dan misli na tog nekog... i vi ne zelite da ona pati... zelite da prestane da razmislja o vama u tom kontekstu... Sta uciniti? Kako joj skinuti te emotivne okove?
Koliko ste vremenski bili najduze zaljubljeni u jednu osobu u zivotu?
I sta uciniti da taj period bude sto kraci?

hocu da se zaljubim.... i dobijem ta fancy krila.... pa makar i patila :ok:

zasto bi joj skidao te "emotivne okove"?
vidis da uziva
drukcije ni slike ne bi bilo
 
da li ebi smeta sto se neka zaljubila u tebe pa bi ti sad da se resis nevolje?...e nema tu pomoci, mozda malo da budes sirovina neotesana pa da je RL lupi po glavi....brze ce da se otrezni.....
 
Koja sekta je u ovde u pitanju? :???:
Nikakva sekta... nema veze sa religijom... osim sa spiritualnim stanjem osobe...
hocu da se zaljubim.... i dobijem ta fancy krila.... pa makar i patila :ok:

zasto bi joj skidao te "emotivne okove"?
vidis da uziva
drukcije ni slike ne bi bilo
Pa ne uziva... pati... u tome je fora... Ta ljubav joj ne moze biti ostvarena i ona to zna... I bolje bi joj bilo da ima cisto srce za neke druge ljubavi...
da li ebi smeta sto se neka zaljubila u tebe pa bi ti sad da se resis nevolje?...e nema tu pomoci, mozda malo da budes sirovina neotesana pa da je RL lupi po glavi....brze ce da se otrezni.....
Da da joj prekratim muke to ocu. :lol:
Da budem sirovina... pa to bi mogao... samo ne bi bas da je tucem... nije dobro za imidz ;) :lol: Daj neki drugi nacin... ;)
 
Recimo da vidite neku osobu koja se zaljubila u nekog... i sad ona pati... svaki dan misli na tog nekog... i vi ne zelite da ona pati... zelite da prestane da razmislja o vama u tom kontekstu... Sta uciniti? Kako joj skinuti te emotivne okove?


Koliko ste vremenski bili najduze zaljubljeni u jednu osobu u zivotu?
I sta uciniti da taj period bude sto kraci?

nikako. svako nosi svoj krst
zaljubljen - kratko. u stvari ne znam sa sigurnošću ni da li sam i bio zaljubljen. neko mi se dopadne, ali ne bih rekao da je to zaljubljenost, kakovom je pripadnici moje vrste prikazuju. gubljenje razuma, apetita, ludilo, ovoono (moguće je da sam već lood, pa nemam šta da izgubim).
1. pucati sebi u glavu?
2. pucati sebi u nogu, pa će nam pažnja biti usmerena na drugo bolno mesto (ako ovo ne uspe, i bol sa oba mesta se uklopi u jednu - sve prožimajuću bol: pogledati pod tačkom jedan. )
... mogo bih nabrajati kolko 'oćeš, ali...
kažu, neki, da se ljubav može izmeriti samo suprotnošću, tj. bolom koji bi osetili da izgubimo, ili kada izgubimo nekog. do tada smo manje svesni, ne preispitujemo, jer smo zadovoljni...
 
zensko uzivanje u patnji, za to nisi cuo?
kada se zaljube u najvecu facu u skoli koja ne zna ni da postoje?
ma nista ti ne znas ...

:cmok:
O znam ja to sve vrlo dobro... I sta onda bude ako ne bude imala tog tipa... a godinama joj bude u glavi i srcu, m? Jel i onda to dobro?

nisam ni mislila da je tuches...nego da budes neotesan...grub sa recima, neodgovoran, neozbiljan, da je malo ponizis i tako...upalice....i bolje da se sto pre odljubi...sta ce joj to u zivotu?!?
Pa ajd probacemo to. ;)
Mislio sam mozda da probam da je totalno ignorisem... ali mislim da to ne bi pomoglo... bolje da nesto uradim...
 
ZORO-:
Recimo da vidite neku osobu koja se zaljubila u nekog... i sad ona pati... svaki dan misli na tog nekog... i vi ne zelite da
ona pati... zelite da prestane da razmislja o vama u tom kontekstu... Sta uciniti? Kako joj skinuti te emotivne okove?

Nisam uhvatio, skapirao, u koga je ta osoba zaljubljena? :)

Slika je divna.. :)

ZORO-:
Koliko ste vremenski bili najduze zaljubljeni u jednu osobu u zivotu?
I sta uciniti da taj period bude sto kraci?

Mozda cetiri godine. A zasto da bude kraci? Valjda da traje sto duze... ocu da volim ceo svet! :)

vau:
Koja sekta je u ovde u pitanju?

Po meni, Lyraen Illuminati, ... ;) (to je dobra sekta)

Unsaie effect:
hocu da se zaljubim.... i dobijem ta fancy krila.... pa makar i patila

zasto bi joj skidao te "emotivne okove"?
vidis da uziva
drukcije ni slike ne bi bilo

Hej, ko si sad pa ti :lol: Prava Unsaie, ili neki njen klon, ili neko oponasa.... ????

.............
Pa nema lepseg nega da se bude zaljubljen, ne sprecavajte te emocije... a kad te neko voli, uzvrati mu !!! :)
 
O znam ja to sve vrlo dobro... I sta onda bude ako ne bude imala tog tipa... a godinama joj bude u glavi i srcu, m? Jel i onda to dobro?

nemoj da laskas sebi,
to jeste u glavi, sve, patologija
:P

ne voli ona tog tipa,
nego samu ideju "voljenja"
on moze biti i mrtav, nista se nece promjeniti,
nace nekog drugog,
nedostupnog,
da "voli"

:cmok:
 

Back
Top