KUCA SNOVA NAMESTALJKA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

malena000

Obećava
Poruka
99
Dal mislite :da ili ne??Sasa i Saska:hahaha:

Ja sam tacno osetila od pocetka serijala,mada sam gledala ukupno 20 minuta od celog serijala,da su ovo dvoje retarda namesteni da uzmu kucu.

Kao sto je namesten i veliki brat.U srbiji gde ne moze posao na trafici da se dobije bez veze neko da dobije kucu vrednu po mojim procenama 2 miliona evra,bez veze,je budalastina.

Bili su nametsni od pocetka,a nisu zasluzili nikako to,klinci su i mogu sutra da se posvadjaju,prodaju kucu i to ce verovatno i uraditi,ako su uopste i bili zajedno.Nisu jos ni fakultete priveli kraju,ma smesno...
A drugo da ne pricam o toj Saski koja kao da je retardirana,u 20 i nesto godina prica ko dete od 5 godina,nije se razvila valjda intelektualno.

Eto toliko,znaci pitanje:dal je po vama i ovo namesteno ?
 
Ko zna.
Mozda i jeste, a mozda ce im se uskoro javiti "biznismeni" koji ce im vrlo "prijateljski" savetovati da im kucu prodaju, naravno daleko ispod trzisne cene. Savetovace im da uzmu to sto im se nudi i zaborave na kucu da im se ne bi nesto "desilo"

I meni je malo neverovatno da ce neko dozvoliti da dvoje u sustini balavaca dobiju imovinu vrednu nekoliko stotina hiljada evra i da to bas nikoga nece zainteresovati
 
Ko zna.
Mozda i jeste, a mozda ce im se uskoro javiti "biznismeni" koji ce im vrlo "prijateljski" savetovati da im kucu prodaju, naravno daleko ispod trzisne cene. Savetovace im da uzmu to sto im se nudi i zaborave na kucu da im se ne bi nesto "desilo"

I meni je malo neverovatno da ce neko dozvoliti da dvoje u sustini balavaca dobiju imovinu vrednu nekoliko stotina hiljada evra i da to bas nikoga nece zainteresovati

Da moze da bude i to isto.Samo ne znam dal postoji iko ko zove telefonom da glasa za nekoga??kakva je to tek budalastina:thumbdown:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top