Možda novi izbori u Beogradu?

Vidis, o tome se nije pricalo. Mozda bi novi izbori bili najbolje resenje. NArod ce ovaj put znati za sta glasa, demokratija ili autokratija gde je jasno da spada i DSS

da ti dam jedan savjet,dobronamjeran,i više ga neću ponavljati jer bi i radikali mogli shvatiti na koji način mogu dobiti natpolovičnu većinu i vladati srbijom:

donesite zakon o lustraciji i riješili ste stvar..
 
Ма ја тзи одговорих и на то питање на некој од тема, али теби то не вреди. Види, ево слово по слово ћу: с п с је у к о а л и ц и ј и с а д с ... а то неће моћи дуго да опстане, јер ће се сукобити око сарадње са Хагом.
 
Ма ја тзи одговорих и на то питање на некој од тема, али теби то не вреди. Види, ево слово по слово ћу: с п с је у к о а л и ц и ј и с а д с ... а то неће моћи дуго да опстане, јер ће се сукобити око сарадње са Хагом.

Pravo da ti kažem, ali baš onako iskreno, nije me uopšte briga. A isto onako kao što su okrenuli leđa DSS i SRS i prikačili se Tadiću, mogu da urade i sa haškim optuženicima. Ne bih se uopšte iznenadila. A moguća je i ta tvoja teorija. Stvarno ne mogu da pretpostavim šta će se desiti u vezi s tim.
 
Мислим да немаш појма. Хајде више немој да причаш о теми политика.


Hehe, bilo je još nekih koji su mi pre izbora govorili da nemam pojma, pa......:lol: Samo sagledaj stvari bez emocija i odmah sve jasnije vidiš. Jedino ako ti nemaš baš neke pouzdane informacije, to je onda druga stvar. Ja nemam nikakve, ovo je samo moje mišljenje.
 

Back
Top