PIROT

NE STVARNO JA SE SLAZEM SA OVIM "PIROTOM" JA SAM TAKOCE IZ PIROTA A NEMAM SAKIM I GDE DA PRICAM O NJEMU>PA ZATO AKO NEKO HOCE NEK DOCE I POSTAVI ZGODNU TEMU O PIROTU
 
Pirot je najbolji u vreme praznika i raspusta, inace tokom godine je mrtvo more! Znate sta se kaze, sta mlad covek radi u Pirotu? Ili se drogira ili radi u "Tigar"!!!
 
ja povremeno navratim iz Bg-a i neverovatno mi prija promena.Vikendom je provod O.K. a cini mi se da je grad malo opusteniji nego predhodnih godina.Sve u svemu svako iz Pi reci vam da se ubija od dosade,jer je svaki put sa istim ljudima na istom mestu,ali za povremene izlaske je super.
Gde izlazite u Pi? (ako ima takvih)
 
Pirot je lep kad nisi stalno tamo. Ja nikada nisam bila uvece. Poznajem neke pirocance i nisu losi ljudi- nisu cicije!!!Hehehe- zavisi sta treba da daju- hehehe :lol: :lol: :lol:
 
U Pirotu je sigurno bolji provod nego u Nisu.Ne postoji normalno mesto za izlazak,da covek moze stvarno da se provede,osim normalno studentskih zurkica.A i tamo je obicno svako drugi iz Pirota (bar je bilo predhodnih godina).U Pi ima za svakoga po nesto, i za klince i za malo starije a ima i ozbiljnijih mesta za starije.Ajde javite se ko je izlazio u Pi i kako mu se dopalo!!! :!:
 
Cula sam da je dobro tamo uvece. U mom mestu postoji jedan kafic gde izlaze klinci manji od sanka pa sve do bradatih pedesetogodisnjaka. Bila sam pre neki dan u Pirotu preko dana i moram priznati da mi se ucinilo da je grad malo prljav, ali veoma veseo... :lol:
 
OVA PORUKA JE NAPISANA 29.6.2004
JE L' BIO NEKO SKORO U PIROTU I GDE IZLAZI?KOJI JE NAJLEPSI PIROCANAC
:P JA SAM IZ PIROTA I VOLELA BIH DA PRICAM I RAZMENJUJEM TRACEVE KOJI SE PRICAJU PO PIROTU!
 
ALO LJUDI JEL BIO NEKO NA BAZEN U "LOVAC" U RZANU!!

KAZU DA JE MNOGO DOBRO!! AKO JE NEKO BIO NEK MI MALO DETALJNIJE OPISE!!!
 
PIRGOS - ISTOK:
ALO LJUDI JEL BIO NEKO NA BAZEN U "LOVAC" U RZANU!!

KAZU DA JE MNOGO DOBRO!! AKO JE NEKO BIO NEK MI MALO DETALJNIJE OPISE!!!
pA sUPER jE!!MNOGO JE LEPO BAS JE COOL SAMO JE JEDINA MANA STO JE NA DUBLJEM KRAJU DUBOKO OKO METAR I 8O INACE JE DOBRO IMAS VODOPAD I HIDRO MASAZU!JEL IDE NEKO NA NOCNE ZURKE TAMO?
 
Anonymous:
PIRGOS - ISTOK:
ALO LJUDI JEL BIO NEKO NA BAZEN U "LOVAC" U RZANU!!

KAZU DA JE MNOGO DOBRO!! AKO JE NEKO BIO NEK MI MALO DETALJNIJE OPISE!!!
pA sUPER jE!!MNOGO JE LEPO BAS JE COOL SAMO JE JEDINA MANA STO JE NA DUBLJEM KRAJU DUBOKO OKO METAR I 8O INACE JE DOBRO IMAS VODOPAD I HIDRO MASAZU!JEL IDE NEKO NA NOCNE ZURKE TAMO?
Izgleda da niko nije bio...
 

Back
Top