Slucaj Clifford Dess

Almsivi

Aktivan član
Poruka
1.937
By Clifford Dess

Moje mucenje u zivotu je zapocelo kad sam imao oko 3 godine.Stalno su me nocu posecivale male Zete Reticuli i ovo je se nastavilo dugo godina,i do dan danas.Secam se da su mi stalno nesto stavljali u nos sto mi je zadavalo dosta bola.Zbog toga sam konstantno imao krvarenje nosa do 12 godine.Saznao sam da su ove procedure implanti u trece oko za posebne ljude.Ovi "grays" (Zete) bi me odveli na neka cudna mesta u kojoj je bila okrugla soba kad sam iamo oko 3-4 god.Secam se da sam bio u sobi sa mnogo dece i da smo sedeli na patosu u neko stanje kao u polu snu.Bilo je oko 30-40 dece i svi su gledali u jedno drugo.Neki su plakali i uvek bi bilo 3-4 grays koji nas nadgledaju.Neznam ni danas zbog cega su nas skupljali ovako.

Kako sam bio stariji,majci bi govorio o ovim stvarima i ona bi mi rekla da grays imaju cudan interes za mene.Kad sam imao oko 5 god,moj otac je napustio moju majku.Ovo je bilo tesko da ja kao dete prihvatim ali koji izbor sam imao.Cesto bi zaspao plakajuci.

Moja majka je bila najbolja majka,kakvu bi svako pozeleo.Bila je i majka i otac.U tim danima ziveli smo na 35$ nedeljno,4 dece.Moja majka je bila psychic i bavila je se sa dosta neobicnim stvarima.
Astrologijom, numerologijom,tarot,witchcraft, voodoo,seanse.Video sam kako je moja majka naterala mentalno jednog tipa da padne sa konja.Pitao sam je zbog cega je to uradila.Rekla je da nece da tolerise nikoga ko je sadista prema zivotinjama.Imam sestru koja moze da napravi da se stvari dese.
I ja mogu tako nesto uraditi,ali ne praktikujem to.
 
Odrasti sa majkom i sestrom koje su iamle psihicke sposobnosti je bilo neobicno.Majka bi imala seanse svake subote uvece i sa ovim seansama sam imao prilike da vidim neke neverovatne stvari da se desu ispred moje oci.Duhovi,entiteti,stvari koje levitiraju u vazduhucudna bica u mojoj sobi,svetla koja se pale i gase sami.Kad bi spoemnuo ovo majci,odgovorila bi,ti vidis to jel si psychic.Rekla mi je da sam psychic kao ona i moja sestra i svi imamo iste astroloske znakove a ja i majka skoro identicna planetarna mesta.

Za moju majku su bila njena deca sve.Bila je jako cista i odlicno je kuvala.Kad sam imao oko 6-7 god poceo sam da idim neke promene sa njom.Bila je cudna i postala je haljkava,hrana cak nije bila dobra.Kad bi pokusao da razgovaram sa njom da vidim sta je,ona bi nesto mumljala nerazumljivo.Jedan dan dok sam bio sa njom,sam sebi sam rekao da nesto nije u redu sa majkom. Ona je se odmah okrenula meni i oci su joj se promenule.Beli deo ociju je psotao crn skroz.Oci su joj skroz vbile crne
i gledala me je sa zli pogled.Ovo sam i video da je se desilo i kad smo bili u supermarketu.Bili smo sa mladjim bratom i ona je stala u jedan trenutak i gledala roboticno preko puta gde je bio neki covek.Kad sam je pitao sta gleda taj covek,ona je se okrenula i gledala sa crnim ocima ponovo. Shvatio sam sada da su mi majku zamenili sa klonom (reptilskim hibridom) u toku detinjstva i da su moju pravu majku koristili za radjanje u toku njenog zivota, nekoliko puta.
 
Kao dete sam vozio biciklu.Kola bi stala na sred puta i cudni ljudi bi me posmatrali,i uvek su imali cudne oci.Ovo mi je se desavalo do oko 12 god.Kad sam imao 8 god u skoli je dosao zubarni kombi.Ovo je drzava placala.Ovo je veliki kombi koji ide po skolama i rade nepotrebne stvari deci na zubima.Secam se da sam sedeo unutra i da mi je receno da otvorim usta.Visok,neobican covek je bio iznenadjen da mi je vec radjeno na zube.On je pozvao kolege da dodju da pogledaju.Ono sto je bilo neobicno je da on je govorio a nije verbalno,nego mentalno.Oni su imali konverzaciju mentalno a ja sam ih razumeo kao da je verbalno. Znali su da mogu da ih cujem na telaptski nivo.Ovo su hibridi koji ugradjuju male cipove u zubima nase dece masovno.Secam se da dok je bio ovaj kombi u skoli ova 2 coveka i 2 zene su stojali van kombija za vreme rucka i kad bi me ugledali,gledali su me sa tako zlim ocima.Znali su da ja znam da oni nisu ljudska bica.

Ovo je inace preveo covek koji prica Engleski, zato ima dosta gramatickih greski.

Ovde je original..
http://hyperspacecafe.com/forum55/2807.html
 
Kako sam bio stariji pokusao sam da odvojim sebe od ovoga svega,da stavim proslost iza sebe i da zaboravim sve sto sam doziveo,ali nije moglo.Imao sam jaku percepciju i moja proslost mi je se stalno vracala. Stalno bi sebi postavljao pitanja jel sam znao stvari koje me niko nije ucio.Pokusao sam da nadjem zanimanja koja su bila sto dalje od paranormalnoga,kao dete.Pravio sam se da se ove stvari nisu meni desile i nasao sam prijatelje koji nisu znali nista o ovome.Ali,u 20 tih godina nisam vise mogao da ignorisem sta je se desavalo oko mene.Mogao sam da znam da stvari nisu normalne oko mene kroz energetski pojas.Tako da sam pokupljao informacije oko sebe koje nisu bile razumne.Ja vidim duhove,entitete,vrtece krugove,reptile i neke toliko fascinante stvari za koje neznam ni da objasnim.Video sam neko zlatno oko koje me prati gde god idem.Ovo oko je manifestacija tehnologije koja se koristi da me nadgleda konstantno.Ako odem kod nekoga kuci i ako ima neka aktivnost u kuci sa duhovima/entitetima ovo mene aktivira na neki nacin.Cudne stvari pocnu da se desavaju oko mene jel stvari pocnu da se pomeraju u kuci.Cesto su duse mrtvih kroz mene pokusali nesto da kazu.Znaju da ja mogu da komuniciram sa njima i ovo je razlog.Kao da se koristim kao medium izmedju 2 sveta i ako ja nebi hteo da ucestvujem u ovome.

Mogu biti u svojoj kuci gledati TV ili citati uvece i atmosfera da se promeni u sobi.Pocnem onda da vidim neke tamne entitete u sobi koji me posmatraju.Bilo je i kad smo ja i supruga u spavacoj sobi i spazim 5 entiteta koji cekaju da ukradu nasu seksualnu energiju.Ovo su bili reptilski entiteti(demonska bica).
 
Jedno poslepodne vozio sam kuci s posla i stao u benzinskoj pumpi.Dok sam placao,spazio sam jednu zenu i mladu devojcicu da idu prema meni.Dok sam gledao devojcicu,video sam kako joj je pola lice odcepljeno i bilo je strahota.Zatvorio sam oci i otvorio ih ponovo,i video da joj je lice normalno.Znao sam da sam video sta ce da joj se desi u bliskoj buducnosti ali kako da objasnim to majci i cerki.Mislili bi da sam lud.Ja mogu ovakve stvari da vidim,pogotovo kad se priblizava smrt nekome.

Nocu kad bi bio u krevetu i tek pre spavanja, video bi disc u trecem oku,koji je u taj trenutak bio iznad moje kuce.20 feet sirok a 6 feet visok,i graysi u njima.Mnogo puta su me odvodili ti graysi.Sa toliko velikom brzinom bi putovali da bi se onesvestio.Kad bi dosli do destinacije,2 reptilska bica koja su imala oci poput macke bi nas docekali.Imali bi crne odore na sebi.
Sa desne strane sam video Stewarta.Samo je stojao tu i gledao me.Bica su me odveli i stavili na neki astral gde bi stavili iglu ispod polnog organa koji prouzrokuje erekciju i doveli su neku devojku sa crnom kosomn da budem sa njom.Mene su tako uzimali kroz ceo moj zivot i doziveo sam neke sokantne stvari da mi se rade.Probudio bi se ujutro sa cudan osecaj tela i imao bi bolove anusa.3 dana bi mi trebalo da dodjem sebi.Koristili su me u rituale zbog moje genetike.
 
Secam se da je majka pricala dok je bila ziva da Lord Louis Mountbatten je bio njen deda.Ovo objasnjava zbog cega sam ja bio koriscen u ritualima. Nisam ponosan da imam ovu genetiku jel je pra-deda bio pedofil, 33 stepen mason i shapeshifter.

U mesto gde zivim sa suprugom,upoznao sam se sa dosta ljudima koji su cenjeni medju mestanima.Sa jednim od tih sam postao jako blizak.U to vreme sam znao jako malo o masonima.Ovaj covek me je pitao dali hocu da se uclanim,jer on i drugi su me nominovali da mogu da se uclanim. Ovaj covek je bio 33 stepen mason i clan Grand Lodge Melbourne-a.Dosta sam vremena provodio sa njim i govorio mu o moja iskustva.Nije mislio da sam lud kao drugi,ali je bio iznenadjen da znam ono sto znam i rekao mi da ja nebi trebao da znam to sto znam.Znao sam da ima nesto vise o ovim masonima nego sto ja znam o njima i odlucio sam da se ne uclanim u njihovu organizaciju.U Martu 2003 god sam imao jedno jako uznemiravajuce iskustvo.Stavljen sam bio u drugo stanje svesti i kidnapovan iz kuce od 2 hibrida i ovog masona sa kojim sam se druzio.U 3 sata ujutro su bili ispred moja vrata,jedan od njih je nosio kutiju na kojoj je bio moj DNK(semen).To je bila moja vibracionalna frekvencija koju su manipulisali sa tom kutijom i stavili me u stanje delta mozdanih talasa koja je omogucila da imaju kontrolu nad mnom.Kutija je psihotronsko oruzje.Do nekog busa su me odveli ispred kuce i odveli me u neku podzemnu bazu 10 minuta od mesta gde ja zivim.Vojna je baza bila.Stavili su me na neki astal i 5 maskiranih su bili oko mene.Bili su obuceni kao lekari.Oni su me operisali.Levo oko su mi bili izvadili i nesto su kroz opticki nerv sili.Nesto su mi stavili u grlo i neka igla mi je bila ubodena u vrat.Ona je bila ispod astala ugradjena.Monitori su bili sve okolo u sobi i posmatrali su operaciju preko monitora.

Ja imam neko od naj sofisticirane tehnologije ugradjeno u moje telo. Skoro sam otisao kod ovog masona i rekao sam mu da znam sve sta su radili te noci.Nije mogao da veruje da sam ja svestan svega sto su mi uradili,ali on je trebao da zna koliko sam ja psychic da mi ne treba hipnoticka regresija.Ne zalim uopste sto im se nisam pridruzio.Masoni su produzena ruka NWO.

Smatram da procedura koja je bila uradjena na meni je napredni nacin da nas nadgledaju.Mogu da vide sta ja vidim,da cuju sta ja cujem i sta izgovorim.Znam da nisam ja jedini sa ovom tehnologijom u sebi.Smatram da ovo rade onima koji mogu ugroziti njihovu agendu.
 
jao boze....daj mi neki dokaz da je Clufford Dess normalan....i sam je napisao da je to bilo kada je imao 3-4 godine i da su se sva ta zbivanja desavala u nekom polusnu?? mozda je imao haludze kad je bio klinja i kasnije se posvadjao sa mozgom.....?:( aaaaaaaaaaaaaaaa ovakve price me jako nerviraju...nerviraju i moj mozak.... :otkacio: ...... brate zasto, bi neko super inteligentan radio tako nesto???????????? Sa svom tom super tehnologijom?? Sa super mocima?? Jednostavno bi nas pobili kao pacove i uselili se na nasu planetu ako ih ona tolko zanima....zar ne?? Zasto bi se tolko skrivali? Zar nas se plase? Cemu sve te price o teorijama zavere i ko zna kakvim cudima? :cool: almsivi treba da se opustis malo...idi na pivo s nekim drugom i pricaj o kolima ili o fudbalu ili o bilo cemu samo se malo opusti od ovih reptila i nekih super duper napastima...:mrgreen:
 
Vragana:
Golum je... "u pravu" - u pitanju je pravi pravcati... slucaj, al za cika docu...

Kad bi doktor mogao pomoci. :)

Svabov:
Dobro je da se on sa 3 godine seca svojih snova

Prirodno bi svako trebao imati secanja na svaki dogadjaj iz svog zivota. Memorije su blokirane zbog trauma, boli i bolne emocije.

ruffrave:
brate zasto, bi neko super inteligentan radio tako nesto???????????? Sa svom tom super tehnologijom??

Nisu intiligentni i nemaju bas mnogo super moci. Da su oni pametniji ne bi dirali nikog, al su to demonska bica (Reptili)
a Illuminati reklo bi se izdajnici.. koji zele moc, vlast. To je njihova taktika manipulacije, i najsigurnije za njih je da tako postupaju.

Ima i mnogo drugih koji su tako bili pod nekim programerskim tretmanima, samo nemaju memoriju o tome, blokirana im
je. Ovaj posto ima dar vidovnjaka, moze da se seti vecinu toga.
 
hehe pa kako nisu inteligentni kad imaju takvu tehnologiju?? neko zlatno oko sto nadgleda sve, neke super nano cipove koje nam stavljaju u zube, diskove koji idu brzinom da se doticni onesvestio??? Sta oni uglavnom zele od nas?:) :dontunderstand:
 
Imam jos textova, al necu da ih stavljam ovde, popio bih ban..

A svi bi rekli, paranoja, shizofrenia!!! Halucinacijaaaa!!! :D

A zaista ti Illuminati, znaju da naprave ludosti i jos da sve sakriju, tako da prosecni ljudi nista ne znaju.
 
Pričice su baš zanimljive. Moglo bi se obraditi a neko talentovan bi od toga napravio par SF romana.

Neće lok još ali ako samo još jednom neko pomene grejse, guštere, iluminate itd, itd, momentalno slijedi katanac. Ista sudbina čeka svaku temu u kojoj se dotični zeleni pojave.
 
lsd-798220.jpg
ovo je pisao neko jako mastovit....

Ma,jok!
Baja je pojeo jedno 5 sličica od jednom,pa je imao bad trip....
 
Poslednja izmena:

Back
Top