Pucaju i tkz."narodnjaci" !!!!!

Maksim 3

Iskusan
Poruka
5.334
Iako sam smatrao da je to jedan od vecih bolida u DSS ,tek sam sad ukapirao da ovaj Bakarac ima nesto u tome sta nosi na ramenima.

Covek je apsolutno u pravu,ali je samo trebao dodati ,da su za sunovart DSS krivi pored Velje , "mackar" Kostunica i njegovi podrepasi u likovima poput Mihajlova,Nikitovica,Sormaza,Mladenovica,Borka Ilica..itd.imaju oni jos tih kretena pun k...c .:thumbdown::thumbdown::banovati::banovati:

Napokon stvari dolaze na svoje mesto,na nekim buducim izborima DSS ce se boriti da predje cenzus u to sam siguran ,a potencijalni koalicioni partner ce mu biti samo krilo u SRS koje bezrezervno podrzava Vjeku Seselja.:dash::dash:

Jedini spas za nih je ,teranje "mackara" u Belanovicu i izabiranje na celo stranke nekog mladog i sposobnog da izmiri DSS sa svima sa kojima je sada u teskom politickom ratu,a to su svi, osim Vjeke i njegovih dupelizaca iz SRS-a u likovima Mircica,Todorovica,Nate Jovanovic,Radete i slicnih.

"Pucaju" narodnjaci!

Nebojša Bakarec tvrdi da je NS uzeo glasove od DSS i da treba raskinuti koaliciju s Veljom! l Oni su mene pozvali u koaliciju, a ne ja njih, poručuje Ilić
BEOGRAD - Nebojša Bakarec, član GO DSS, kaže u izjavi za Kurir da se zalaže za raskid koalicije sa NS Velimira Ilića. Prema njegovim rečima, jedan od razloga je taj što se u poslednje vreme, umesto imena stranke DSS, sve češće pominju izrazi "narodnjaštvo" i "narodnjačka koalicija", koja je obeležena likom i karakterom Velimira Ilića.

- To vam je isto kao kada u čistu vodu sipate nekoliko kapi crne boje, pa cela voda postane uprljana. DSS i NS su kao nebo i zemlja! Velja ima problema s medijima, sklon je nasilnom ponašanju, nepriličnom pljuvanju po neistomišljenicima. Njegova stranka je po programu između SPO i SRS. To je narodnjačka partija, ali prizemna narodnjačka partija, što znači - Ceca, Arkan i turbo folk. Za nju se vezuju sumnje da se bavi kriminalom. Upravi to nam je Velja doneo u miraz - ogorčen je Bakarec.
On dodaje da je analizirajući rezultate izbora došao do zaključka da su DSS i NS nespojive stranke. Bakarec takođe smatra da je njegovoj stranci koalicija sa NS više štetila nego koristila.

- U koaliciji sa NS smo dve godine, ali su nam upravo oni uzeli glasove, dok je deo glasova otišao radikalima, a deo DS. Drugi razlog zbog koga se zalažem za raskid koalicije jeste taj što oni sami ne mogu da pređu cenzus. Onaj ko je mislio da će nam koalicija s Veljom Ilićem doneti radikalske glasove, prevario se. Radikali se, za razliku od Velje, mnogo pristojnije ponašaju. Inače, program NS kao da je pisan za osnovnu školu, tu čak postoje i gramatičke greške. Taj program je zapravo oponašanje Ilića - ističe Bakarec.

Međutim, u DSS ne dele njegovo mišljenje. Dragan Šormaz čak kaže da ne treba ovakve stavove iznositi u medijima.

- Bakarec ima pravo na svoje mišljenje, ali za to postoje stranački organi. Protiv sam raskida koalicije sa NS. U ovom trenutku nama je potrebno zbijanje redova u borbi protiv nenarodne i nedržavne vlasti. Inače, uopšte nije tačno da "narodnjaštvo" šteti DSS jer je to politički, a ne estradni izraz. Naša stranka je članica Evropskih narodnjačkih parija, u kojoj je i stranka Angele Merkel - napominje Šormaz.
Slično misli i Nenad Popović, član GO DSS, koji kaže da nema govora o raskidu koalicije sa NS.

- NS je naš odličan koalicioni partner. Mi smo s njima u prošlosti imali izuzetno dobru saradnju, a isto tako će biti i u budućnosti - optimista je Popović.
Na drugoj strani, lider NS Velimir Ilić kaže da je Bakarec sa svojim stavovima bliži Čedi Jovanoviću nego DSS.

- On je čudan dečko, a takve su mu i izjave. Nisam video biračko telo koje mu je naklonjeno. Bili smo zajedno, a onda ispadoh ja kriv. U redu, ako tako smatraju, neka im bude. Oni su mene pozvali u koaliciju, a ne ja njih. Ne možemo svi biti pismeni, dobri i živeti u "krugu dvojke". Postoji i druga Srbija. Nema problema, sve dođe na svoje, svaka ptica svom jatu. Polako, biće izbora, pa ćemo videti ko koliko vredi. U svakom slučaju, želim srećan put Bakarecu, i njemu i njegovom timu - poručuje Ilić.

Pankerka sam, ali slušam Cecu:rotf::rotf::rotf::hahaha::hahaha::hahaha:
Za Aleksandru Janković, poslanicu NS, Bakarec je "ekscentrična i isključiva ličnost, što je posledica njegovog nezadovoljstva lošim izbornim rezultatima DSS".
- On je svoju agresiju preneo na NS. Da nije nas, ne znam kako bi DSS prošao na izborima. Uopšte ne vidim šta je loše u tome kad neko reprezentuje svoj narod u celini. Od čoveka koji je davao kožu drugom očekujem više razumevanja za ljude koji vole da slušaju Cecu umesto panka i roka - kaže Jankovićeva, otkrivši da je panker, ali da voli da sluša Cecu.
 
Dobro je ,nikakvih reakcija nema na ovu moju temu,znaci da i oni koji su do juce glasali za njih shvataju da su pukli kao bas i da nema nista od njih.:rtfm::rtfm:

Za sve sta im se desava sami su krivi svojom jajarskom ,besmislenom politikom.:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Cao nema vise,na sledecim izborima pricace se o nekom tkz."narodnjacima" koji nisu presli cenzus i to bi bilo to.:klap::klap::klap::klap:
 
slobodantadicmediumcg5.jpg
 
A ko ce da zauzme mesto desnice na politickoj sceni, socijaldemokratska DS ili mozda Nacionalsoocijalisticka SRS. Postoje tri opcije za DSS, ili ce raskinuti koaliciju sa seljackom Srbijom i postati elitisticka stranka koja je i bila ili ce se pojaviti nova stranka koja ce da preuzme boracko telo DSS, ili ce nastaviti da tavori sa NS narednih 10 godina i da se vrti oko 10%. Kao pristalica programa DSS-a, barem onog starog sa decentralizacijom itd., nadam se jednoj od prve dve opcije i verujem da ce se neka od njih iskristalisati u narednom periodu.

PS. Ne zaboravite da je danas DS ta stranka koja deli vlast sa najvećim divljakom i ..... na srpskom političkoj sceni oličenog u mom avataru, ipak Velji barem Betoven nije svirao na svadbi.
 
Poslednja izmena:
A ko ce da zauzme mesto desnice na politickoj sceni, socijaldemokratska DS ili mozda Nacionalsoocijalisticka SRS. Postoje tri opcije za DSS, ili ce raskinuti koaliciju sa seljackom Srbijom i postati elitisticka stranka koja je i bila ili ce se pojaviti nova stranka koja ce da preuzme boracko telo DSS, ili ce nastaviti da tavori sa NS narednih 10 godina i da se vrti oko 10%. Kao pristalica programa DSS-a, barem onog starog sa decentralizacijom itd., nadam se jednoj od prve dve opcije i verujem da ce se neka od njih iskristalisati u narednom periodu.

PS. Ne zaboravite da je danas DS ta stranka koja deli vlast sa najvećim divljakom i ..... na srpskom političkoj sceni oličenog u mom avatru, ipak Velji barem Betoven nije svirao na svadbi.

Ali su mu silovali ovce.
 
A ko ce da zauzme mesto desnice na politickoj sceni, socijaldemokratska DS ili mozda Nacionalsoocijalisticka SRS. Postoje tri opcije za DSS, ili ce raskinuti koaliciju sa seljackom Srbijom i postati elitisticka stranka koja je i bila ili ce se pojaviti nova stranka koja ce da preuzme boracko telo DSS, ili ce nastaviti da tavori sa NS narednih 10 godina i da se vrti oko 10%. Kao pristalica programa DSS-a, barem onog starog sa decentralizacijom itd., nadam se jednoj od prve dve opcije i verujem da ce se neka od njih iskristalisati u narednom periodu.

PS. Ne zaboravite da je danas DS ta stranka koja deli vlast sa najvećim divljakom i ..... na srpskom političkoj sceni oličenog u mom avataru, ipak Velji barem Betoven nije svirao na svadbi.

Tesko ce DSS ,programski,biti ono sto je bio. Od osnivaca stranke,a njih je bilo vise,samo jos Kostunica ima uticaja u stranci. Svi ostali su sklonjeni u stranu,jer strankom sad vladaju neki drugi,novopeceni clanovi stranke tipa Samardzica,Nikitovica ili nekih ljudi koji su u stranci duzi period ali ne zasluzuju tako visoku poziciju u stranci koju imaju ,a to su Mihajlov,Sormaz....

Ti ljudi su najveca greska Kostunice,i zato je DSS spao na ovo na sta je spao.
Javna je tajna da sve u stranci prvo mora da prodje Nikitovica,pa tek onda ide kod Kostunice.

Pa cak ih je i Nikolic u toku ovih sada pregovora nazvao Nikita Mihalkov,jer Kostunica bez Mihajlova i Nikitovica nije dolazio na pregovore i citavu pricu su vodila ova dvojica,a kostunjavi je po obicaju samo treptao.

I slazem se da je koalicija sa NS velika greska. To su po svemu dve razlicite stranke. Sa razlicitim uporistem u narodu.
 
Bakarec je dao sasvim tačan opis NS kao političke formacije na čijem čelu je onaj promućurni prostak Ilić. Ipak, mislim da mu je analiza malo zakasnela, a i ono o zamućenoj-uprljanoj čaši vode je teška koještarija. DSS se kao partija sasvim istrošila, a 'vođa' joj se pogubio u prostoru i vremenu još davnih dana.
 

Back
Top