Homo erectus

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
Od praskozorija čovečanstva, moderan i mlad čovek se pitao par pitanja: Kako nastaje vatra, kako kresnutu ženu od opasnog komšije, kako naći internet ljubav?

Kroz milione godina evolucije, počevši od kad je prva žena shvatila da će bolje pokazati grudi junačke ako hoda uspravno, pa do modernog doba internet komunikacija i letećih Rozvel malih svih (mada neki tvrde i da su zeleni) vanzemaljaca, neki su se više, neki manje, a neki nikako, snašli nalazeći razne odgovre i pristupe pri rešavanju ovih gorućih pitanja.

Pitanje glasi: kako i gde, a zatim i na koji način održavati internet ljubav, šta raditi protiv internet ljubomore i koji internet restorani su najbolji za internet izlaske? Poslednje, ali ne i najmanje važno: kako voditi internet ljubav i šta raditi kad se rode internet bebe?

ja sam falsifikator
 
Od praskozorija čovečanstva, moderan i mlad čovek se pitao par pitanja: Kako nastaje vatra, kako kresnutu ženu od opasnog komšije, kako naći internet ljubav?

Kroz milione godina evolucije, počevši od kad je prva žena shvatila da će bolje pokazati grudi junačke ako hoda uspravno, pa do modernog doba internet komunikacija i letećih Rozvel malih svih (mada neki tvrde i da su zeleni) vanzemaljaca, neki su se više, neki manje, a neki nikako, snašli nalazeći razne odgovre i pristupe pri rešavanju ovih gorućih pitanja.

Pitanje glasi: kako i gde, a zatim i na koji način održavati internet ljubav, šta raditi protiv internet ljubomore i koji internet restorani su najbolji za internet izlaske? Poslednje, ali ne i najmanje važno: kako voditi internet ljubav i šta raditi kad se rode internet bebe?

ja sam falsifikator

1. svakodnevnim bombardovanjem putem pp
2. boriti se do zadnje kapi krvi
3. soba za pp
4. rečima, a kad dođe bebac- ebem li mu lebac!
 
Znam, tako su sve cure napuštale sex chat na pričaonici posle razmenjenih par reči.


tjao koji si godište
86 U
88 lol
odakle si
Beograd, ti?
Beograd, lol
Šta slušaš
Korn lol ti
ne slušam muziku, hoćeš da se kresnemo gubim vreme?

gde si pobegla?
alooooooo
: (
 
Znam, tako su sve cure napuštale sex chat na pričaonici posle razmenjenih par reči.


tjao koji si godište
86 U
88 lol
odakle si
Beograd, ti?
Beograd, lol
Šta slušaš
Korn lol ti
ne slušam muziku, hoćeš da se kresnemo gubim vreme?

gde si pobegla?
alooooooo
: (

Daj da podignemo temu na vrh. :lol: Jošte se niko nije javiJo.
 
Poslednja izmena:
Od praskozorija čovečanstva, moderan i mlad čovek se pitao par pitanja: Kako nastaje vatra, kako kresnuti ženu od opasnog komšije, kako naći internet ljubav?


ja sam falsifikator

Uh, nista lakse!
Kao po pravilu zene opasnih komsija se lako kresnu sa strane.
Valjda su zato sa opasnim komsijama, jer vole opasne situacije, jel?
Problem je kako izbeci tragican kraj kada komsija sazna (ili vas uhvati na gomili)... :)
 

Back
Top