NORTON 2004, INSTALACIJA , pomoc!

  • Začetnik teme kralj rostilja
  • Datum pokretanja
K

kralj rostilja

Gost
Nabavio sam norton 2004 disk,ali na njemu ima nelokiko instalacija
neznam koju i sta da instaliram.
Ako je neko instalirao ovaj anti virus neka mi kaze da li treba sve sa diska da instaliram ili samo nesto?
Ja sam za svaki slucaj sve instalirao i uradio updates ali mi ovaj norton 2004 nalici bas na onaj koji sam ovde svojevremeno na krstarici skidao?...

Ako neko moze da mi pomogne :cry: :cry: :cry:
 
Potraži CDSTART.exe (ukoliko na CD-u pored NAV-a postoji još neki od Nortonovih programa imaćeš izbor šta da instaliraš) ili NAVSETUP.exe za direktno instaliranje Norton Antivirusa, uz napomenu da sam ja dosad video dve instalacione verzije jedna je kompletno spakovana u zip fajl, pokrece se sa setup.exe i prilikom instalacije nema mogućnost za telefonsku aktivaciju ( :lol: ), a druga nije spakovana i pokreće se sa cdstart.exe.

Eventualno, ako postoji, možeš da otvoriš Autorun.inf i da vidiš gde se nalazi program koji pokreće instalaciju.
 
Taj norton je pravi mazohistički rekvizit.

Ne znam samo šta će ti, s obzirom da ti za par meseci (ustvari par nedelja) ne gine kukanje od presporosti OS-a.

Ali, s obzirom da si zapeo da ga instaliraš, verovatno znaš za šta to treba.

Shvati ovo kao KRAJNJE dobronamerni komentar.
 
StORM48:
Taj norton je pravi mazohistički rekvizit.

Ne znam samo šta će ti, s obzirom da ti za par meseci (ustvari par nedelja) ne gine kukanje od presporosti OS-a.

Ali, s obzirom da si zapeo da ga instaliraš, verovatno znaš za šta to treba.

Shvati ovo kao KRAJNJE dobronamerni komentar.


Potpuno se slazem
Imam vrlo negativno iskustvo vezano za Norton CD (dakle ne samo antivirus CD)
Ukoliko ne znas 100% precizno da podesis parametre, mani se toga jer ce masina da ti radi 3km/H
Eventualno ako kotristis w XP, koji ima opciju neke vrste restarta na datum kupovine ili pak neki drugi datum, jedina opcija da ga se kasnije resis, jeste da formatiras disk pa sve lepo ispocetka...
 
I JA IMAM NORTONA 2004,INTERNET SECURITY,I SPORO MI SA NJIM RADI KOMP.PRE SAM BILA SKINULA PANDU SA NETA ALI SAM PORED NJE ZAKACILA VIRUSA KO NISTA,PA SAM KUPILA NORTONA (ORIGINAL) U SPANIJI.WINDOWS MI JE NA SPANSKOM,PA NE SMEM DA PUNO CACKAM ,DA GA PODESAVAM,A MOGUCE DA TREBAM DA PODESIM NEKE PARAMETRE,ALI NORTON MI SE STALNO JAVLJA DA PODESIM TCP PROTOKOL,ALI JA NE ZNAM KAKO DA TO DA PODESIM,KAD SAM NESTO CACKALA ,NIJE HTEO DA MI SE GASI KOMP.DA LI NEKO IMA NEKU IDEJU,STA BI TU MOGLO DA SE URADI.???????? :cry: :cry:
 
Koji norton! Sistem works, antivirus ili nesto trece?
Mada se NSV i Antivirus isto instaliraju (mislim na 2004) kao trial od 7 dana tu se ide kao i obicno na INSTAL , problem je instalacija na GODINU DANA posto su osim instalacionog SERIJALA u pitanju "TELEFONSKI SERIJAL i AKTIVACIONI SERIJAL koji proizilazi iz prva dva??
 

Back
Top