1 APRIL!!!!!!!!!!!!!!

Nije potreban 1. april da bi se medju ovim strasljivcima iz mog razreda izazvao strah pomocu: ,,Imamo kontrolni iz hemije, 20 zadataka!!!''... panicari...
zaludjenici... :lol:


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
Nama nastavnica engleskog pre nedelju dana zakazala kontrolni i juce izvadili svi papire i pisemo recenice,svi sve znaju,kontrolni nikad laksi....svi srecni i zadovoljni kako su uradili kont,predamo a nama nastavnica kaze da je to sve bilo zezanje,kao sala za 1.april.Koj 3p....ne da smo hteli posle da je obesimo,jos se svi pred kontrolni istraumirali.... :roll:I onda kao nastavnici "nemaju smisla za humor"...svasta! :P
 
Ovo sto cu sada napisati nije se desilo meni i nije za ovaj 1. april ali nema veze... :wink:
Jedan moj ortak je dok smo isli u osnovnu okupio sve klince iz druge smene od 1. do 4. razreda i rekao im da nema skole jer je tog dana skola u stajku...
Klinci ispali gloopi pa mu poverovali i svi otisli kuci i usput razglasili ostalima koji nisu culi najnoviju informaciju... :D
Uciteljice su predavale odeljenjima sa po 7-8 ucenika od ukupno 30... :D
Xexexexe jadan moj drug je posle najebao zesce zbog toga ali smo se za to vreme smejali ko nenormalni... :lol: :lol: :lol:
 
Nastavnica engleskog se zesce izdrala na nekog ucenika i zapretila nam svima diktatom, pa je moj drug iz klupe iskoristio da bude lishen diktata tako sto ce ga nastavnica izbaciti napolje...
I onda je digao ruku i rekao :" izvinite nastavnice ali slic vam je otkopcan".
I bio je izbacen sa casa...
 
Shinoda:
Ovo sto cu sada napisati nije se desilo meni i nije za ovaj 1. april ali nema veze... :wink:
Jedan moj ortak je dok smo isli u osnovnu okupio sve klince iz druge smene od 1. do 4. razreda i rekao im da nema skole jer je tog dana skola u stajku...
Klinci ispali gloopi pa mu poverovali i svi otisli kuci i usput razglasili ostalima koji nisu culi najnoviju informaciju... :D
Uciteljice su predavale odeljenjima sa po 7-8 ucenika od ukupno 30... :D
Xexexexe jadan moj drug je posle * zesce zbog toga ali smo se za to vreme smejali ko nenormalni... :lol: :lol: :lol:

Da, da lepo je se setiti osnovne skole
I ja sam nesto slicno uradio kad sam bio 8. razred.
Naime klinci 5. razred imali istoriju (a nastavnik istorije nam vazi za najstrozijeg i najgoreg nastavnika u celoj skoli) i nekim slucajem on kasnio i ja sa drugom upadnem u ucionicu i kazem im: "nema profesora istorije, imate fizicko".
Mozete zamisliti koje je to odusevljenje bilo.
Taman kad je ceo razred istrcao iz ucionice istoricar se penjao uz stepenice (imao sam srece da uteknem u WC).
Sta je bilo mozete pretpostaviti.

Bio sam baksuz pa su me neki klinci poznavala i na sledecem casu istorije sam mnogo lose prosao
 
Screenshot_20230401-092328~2.png
 

Back
Top