10 najuticajnijih filmova našeg doba

Lizard

Aktivan član
Poruka
1.737
1. Crouching tiger, hidden dragon (2000)
2. There's something about Mary (1998)
3. Bowling for Columbine (2002)
4. Toy story (1999)
5.The Matrix (1999)
6. Magnolia (1999)
7. Out of sight (1998)
8. Gladiator (2000)
9. The lord of the rings Trilogy (2001-2003)
10.The blair wich project (1999)
total film
 
loolchina za listu....fali samo Izgubljeno u prevodu i sabrana dela Adama Sendlera

Ja bi ozbiljno,pre svih stavio Sin City jer je najvernije preneo vizuelno atmosferu stripa ikada.
Sam zaplet je klasichno detinjasto nezreo sa nasiljem preko svake mere onanisanja da bi kao fol bilo shokantno ali nachin na koji je sniman po meni ga izdvaja.Korishcenje digitalca na pravi nachin a ne SW prequel debilizmi.
 
Sace da me spale Tolkinovci al meni Gospodar prstenova je toliko precenjen uopshte da je to strashno....najmanje 50% svog uspeha ta triologija duguje fanovima koji su odrastali uz knjige(koje ja ruku na srce nikada nisam chitao) ali gledao sam filmove i zaplet je prilichno plitak,smor i predvidljiv do bola.Neka poJenta ispod fantaziJskog zapkleta je u prikrivenoj homosexualnoj ljubavi ona dva kepeca i to je to.Bzvz.Da je Piter Dzekson mozda malo vishe posvetio paznje kolko tolko ozbiljnosti a ne povladjivanju fanovima i klincima pa snimio neshto fora Konan 1 ajde i da govorimo o uticaju.Hari Poter pre Harija Potera.
 
Sace da me spale Tolkinovci al meni Gospodar prstenova je toliko precenjen uopshte da je to strashno....najmanje 50% svog uspeha ta triologija duguje fanovima koji su odrastali uz knjige(koje ja ruku na srce nikada nisam chitao) ali gledao sam filmove i zaplet je prilichno plitak,smor i predvidljiv do bola.Neka poJenta ispod fantaziJskog zapkleta je u prikrivenoj homosexualnoj ljubavi ona dva kepeca i to je to.Bzvz.Da je Piter Dzekson mozda malo vishe posvetio paznje kolko tolko ozbiljnosti a ne povladjivanju fanovima i klincima pa snimio neshto fora Konan 1 ajde i da govorimo o uticaju.Hari Poter pre Harija Potera.

Konan:cool:
ebe i ubija
 

Back
Top