Ako može mala pomoć

Evo meni treba pomoc,nema veze sa temom ali da pitam...Pojavio mi se neki virus na msn-u i drugarica mi je rekla da to obican anti-virus ne moze da ocisti,vec da mi treba neki poseban antivirus za msn! Ona kaze da je to skinula sa interneta ali ne zna gde! Gde to da nadjem?Sta da radim?
 
Evo meni treba pomoc,nema veze sa temom ali da pitam...Pojavio mi se neki virus na msn-u i drugarica mi je rekla da to obican anti-virus ne moze da ocisti,vec da mi treba neki poseban antivirus za msn! Ona kaze da je to skinula sa interneta ali ne zna gde! Gde to da nadjem?Sta da radim?
Obično kasperski bez većeg problema rešava stvar sa većinom MSN virusa , a mogla si da budeš malo preciznija u davanju izjava jer niko od nas ne voli da gleda u pasulj da bi saznao kakav virus imaš. daj nam detalje pa ćemo videti šta gde može da se uradi.
 
Pa nemam kasperski vec nod,a nemam detalje jer se ne razumem u te stvari! Ne znam kako se zove virus pisalo je nesto xaxaxa is that you i ja sam kliknula na to i ne samo je vec svi i sada svima msn zakucava a i ceo komp...I sve sporije radi...
 

Back
Top