Da vidimo vase radove

Dobro je, svidja mi se sto ima raznih stvari.
Malo si to natrpao ali neka.

MENI SE NAJVISE SVIDJA ONA SA FOTOGRAFIJOM U PEJZAZU!

Jel to kao neki default sa hotmaila, ili sta ?

Mislim, kako si to napravio ako te ne mrzi uputi me malo, jer ne znam kako mogu da predstavim svoje radove a da nije previse komplikovano.

pozdrav 8)
 
animsaj:
Dobro je, svidja mi se sto ima raznih stvari.
Malo si to natrpao ali neka.

MENI SE NAJVISE SVIDJA ONA SA FOTOGRAFIJOM U PEJZAZU!

Jel to kao neki default sa hotmaila, ili sta ?

Mislim, kako si to napravio ako te ne mrzi uputi me malo, jer ne znam kako mogu da predstavim svoje radove a da nije previse komplikovano.

pozdrav 8)
koja fotografija u peizazu?

Postuj URL ovde... a deviant art je dz. I generalno sto vise to bolje :)
 
Milivoje a cime fotgrafises? Digitalni ili skeniras?
I inace steta sto nema bar minimum tehnickih podataka.

E sad o samim fotografijama; mojne vise da smimas dok vozis, em je opasno em ni doticne fotke bas i ne zasluzuju toliki rizik :wink:
Sto se nekih drugih stvari tice pa ja bih se licno malko igrao sa izrezom slika, npr ovako iz glave par primera fotografija "a clooeague" (valjda si hteo da kazes kolega :wink: ) prosto palce da je svedes na kvadratni format ili "Dusk" makni ono drvo iz centra fotografije i imam utiska da ce se i tebi vise svideti, nisam bas shvatio cemu onoliko praznog tamnog neba iznad Kalisa u "Ghosts of Belgrade".....
Sve u svemu dobro (narocito ako se uporedi sa onima drugih fotografa na sajtu :twisted: ) mada probaj ono sto sam gore rekao, sveti od drugih su cesto najbolji putokaz (samo ih se ne treba doslovno pridrzavai) ka boljoj fotki.

PS Nisam bas imao nameru da se oglasavam dok ne napravim neku svoju galerijicu al kad kukas da se niko ne javlja :wink:
 
Anonymous:
Milivoje a cime fotgrafises? Digitalni ili skeniras?
I inace steta sto nema bar minimum tehnickih podataka.

E sad o samim fotografijama; mojne vise da smimas dok vozis, em je opasno em ni doticne fotke bas i ne zasluzuju toliki rizik :wink:
Sto se nekih drugih stvari tice pa ja bih se licno malko igrao sa izrezom slika, npr ovako iz glave par primera fotografija "a clooeague" (valjda si hteo da kazes kolega :wink: ) prosto palce da je svedes na kvadratni format ili "Dusk" makni ono drvo iz centra fotografije i imam utiska da ce se i tebi vise svideti, nisam bas shvatio cemu onoliko praznog tamnog neba iznad Kalisa u "Ghosts of Belgrade".....
Sve u svemu dobro (narocito ako se uporedi sa onima drugih fotografa na sajtu :twisted: ) mada probaj ono sto sam gore rekao, sveti od drugih su cesto najbolji putokaz (samo ih se ne treba doslovno pridrzavai) ka boljoj fotki.

PS Nisam bas imao nameru da se oglasavam dok ne napravim neku svoju galerijicu al kad kukas da se niko ne javlja :wink:
Svaka kritika je pozitivna i poželjna. Takođe je dokaž da si video fotke.

Možda si u pravu za dusk, ali meni se tako sviđa... a zakolegu ... elem ... ovaj ... tastatura :P
 
Pa neke i izlaze iz okvira (bar kod mene na 1024x768) ekrana npr Dusk koja me je i odusevila kad sam je video a onda sam primetio da u stvari vidim samo levi gornji deo fotografije (btw zat sam i kaza da se igras sa izrezom :wink: )

Sto se mojih radova tice pa ima toga samo jos nisam nasao zadovoljavajuce resenja sa skeniranjem (tj da ja budema zadovoljan kako je skenirano) ali kako sam prekjuce proveo valjajuci se po dvoristui slikajuci prvo ovogodisnje cvece, jureci pcele i bumbare i sl. bice valjd necega :wink:
 
Anonymous:
Pa neke i izlaze iz okvira (bar kod mene na 1024x768) ekrana npr Dusk koja me je i odusevila kad sam je video a onda sam primetio da u stvari vidim samo levi gornji deo fotografije (btw zat sam i kaza da se igras sa izrezom :wink: )

Sto se mojih radova tice pa ima toga samo jos nisam nasao zadovoljavajuce resenja sa skeniranjem (tj da ja budema zadovoljan kako je skenirano) ali kako sam prekjuce proveo valjajuci se po dvoristui slikajuci prvo ovogodisnje cvece, jureci pcele i bumbare i sl. bice valjd necega :wink:
Ako hoces imam odlicne skenere (od 3000 do 6500 dinara). :)

A sto se rezolucije tice smanjivao sam fotke da stanu :P
 
Obozhavam deviante! Visim na tom sajtu svaki dan, a ladno nisam uchlanjena.
Slike su super, obozhavam fotografiju. Ne bavim se njome ali uvek volim da vidim dobre fotografije.
Nekoliko puta sam chak bila i model, a mislim da cju biti i opet jednom drugu za dark art. Kao da vas to interesuje, ali da ne bude da bash nemam nikakve veze sa fotografijom :oops: :wink:

Sve pohvale s moje strane, samo nastavi!
 
Podrska Milow-u!
Ja sam totalni nepoznavalac fotografije, ali ne jos dugo! :D
Postala sam i clan na DA, i stvarno su ljudi ok,komentari su znacajna stvar!
Ja sam u fazi ispitivanja svojih potencijala, pa ako neko odavde hoce da pogleda moju galeriju , koja nema veze sa umetnoscu, vec su slike fotografisane kao turisticke, u brzini i usput, i jos da svoj komentar...
Bila bih mu zahvalna!
:D

http://divlja.deviantart.com/
 
Da parafraziram gosta s prethodne strane:
Vise blica sestro i bice sve u redu!

Koriscenje blica nije ni najmanje losa navika, naprotiv, samo je problem u nacinu na koji se isti koristi....
Uostalom na onim tvojim fotkama efekat blica smeta samo Tutankamonu :wink:

E sad, kao sto rekoh kupi i ranije brojeve Refoto-a i pogledaj njihove clanke u okviru skole fotografije a mozda ne bi bilo lose ni da skoknes malo do www.photo.net , www.agfanet.com ili nekog slicnog sajta pa da pogledas njihove odeljke sa savetima za fotografiju....


Mada kad bolje razmislim mozda ipak da odustanes od nekog ozbiljnijeg zanimanja za fotografiju ume to da ti izbije i zadnju paru iz dzepa :wink: :wink: :wink: (zamisli samo kako je to biti pentaxijanac u ovoj zemlji)
 
Ufff na sta trosim? Pa na sta god stignem evo sad se cesem iza uveta gde da nadjem pare za novi blic (a kad smo vec kod bliceva pitam se i gde da nadjem AF140C makro blic) kabl za mog MZ ce me verovatno kostati ko Sv. Petra kajgana (mada mozda narucim iz Jamerike sa bhphotovideo sajta samo da skupim hrabrosti da poverujem nasim carinicima da ga nece neki zadrzati za uspomenu i dugo secanje).
Filmovi su kod nas bolesno skupi, da, da digitalcu ne trebaju filmovi ali de da ndjem 1000+ evrica za neki pristojan koji bi mi odgovaro.
Oblizujem se na manfroto stativ itd itd
Kad jednom pocnes onda nema stajanja :roll:

Znam ja da oprema nije bitna ali.......
 
Hej Millow jeli ti se desilo da posaljes fotografije (subsribe) za galeriju ali da ti se ne prime kao sto se meni desilo.
pogledaj moju galeriju na truman4.deviantart.com i reci mi koliko fotografija vidis.Ja sam ih u galeriju stavio 4.
 

Back
Top