Televizija Pink

Pink je definitivno najgora televizija, po meni. Ja sam ga ranije gledala, imao je dobre filmove, ali sada vise ni to. eklame im traju pola sata i zaboravim sta sam pocela da gledam. A i sam program ima je katastrofalan, sve neke petparacke emisije, uzas. Cisto unazadjivanje. Istina, kome se to ne svidja ne mora da gleda, ali kakva nam je to kultura kad imamo takvu televiziju, ? Pa nikakva!
 
Necu da kazem da ne gledam PINK, odgledam ponekad film koji nije repriziran i loto kad odigram, ali je cela TV sam KICH. A sto se tice kasnjenja seme, proverite na teleteksu program (obratite paznju na pocetak filmova), pa spisak filmova na teleteksu, kada pocinju, pa to uporedite sa programskom semom na njihovom sajtu i uporedite sa programskom semom po TV dodacima koji izlaze petkom i subotom u dnevnim novinama i sa programskom semom u novinama koje ne daju nedeljni program, ili nekog drugog dana osim petka. Videcete kakva su odstupanja :)
Kad bi to japanci videli, eeeeeee .... :)
 
Cinjenica je da je tamo uvek bilo i da ce uvek i biti mnogo kiceraja, to uopste ne dovodim u pitanje.Ali, nekad su bar imali za svakoga po nesto, po neki dobar film ili seriju a sad nema nista od toga(izuzetak je Lost ali sam svejedno morao da nabavim na DVD-u jer ni sami ne znaju u kom terminu ta serija ide).Sada se Pink izgleda orjentisao samo na jednu vrstu publike, na one koji prate spanske serije, Grand, Sve za tvoju ljubav i slicne emisije.Cak i solidnu emisiju poput Piramide oni upropaste losim odabirom gostiju, pa zar ne moze ni jedna emisija da prodje bez Karleuse i slicnih spodoba?!A tek onaj njihov dnevnik, ono je tako jadno, nisam mogao da poverujem kad sam naleteo pre neki dan...
Ja na toj televiziji definitivno vise nemam sta da trazim.
 
misko85:
Cinjenica je da je tamo uvek bilo i da ce uvek i biti mnogo kiceraja, to uopste ne dovodim u pitanje.Ali, nekad su bar imali za svakoga po nesto, po neki dobar film ili seriju a sad nema nista od toga(izuzetak je Lost ali sam svejedno morao da nabavim na DVD-u jer ni sami ne znaju u kom terminu ta serija ide).Sada se Pink izgleda orjentisao samo na jednu vrstu publike, na one koji prate spanske serije, Grand, Sve za tvoju ljubav i slicne emisije.Cak i solidnu emisiju poput Piramide oni upropaste losim odabirom gostiju, pa zar ne moze ni jedna emisija da prodje bez Karleuse i slicnih spodoba?!A tek onaj njihov dnevnik, ono je tako jadno, nisam mogao da poverujem kad sam naleteo pre neki dan...
Ja na toj televiziji definitivno vise nemam sta da trazim.

U pravu si!
Jel`neko obratio paznju na emisiki "Da se najezis" Od cega bre? Pustaju stare klipove, vise homuristicke, doduse ima i nekih zanimljivih, ali su promasili naslov. Uz to non stop ih repriziraju, tako mi barem drugi govore posto je ja retko pratim.
 
Pa znate kako kazu novinari: Gde je Tijanic, tu su pare.
A najaci primer je Robert Nemecek (bio na Studio B, B 92, Pink) a sada na RTS-u. Svaka mu cast za novogodisnji izbor filmova.
Jeste li primetili mozda ono "pinkovo istrazivanje gledanosti". Po njihovoj statistici, za*ebali su i CNN, BBC, CNBC, NBC, RAI, TV5, FTV, RTP, DSF, ZDF, TVE, ART, VOX, NG, RTL, MTV, RTS, 3K, B92, BK, RTCG, HRT, BN, NTV i to sve zajedno. Naravno mislim figurativno, al` mnogo zatupljuju i ispiraju mozak. :)
 
Ocena? Veeelika 0! Jedino shto sam gledala na Pinku bile su "Ochajne domacice", a sad su i to pomerili na 00:00, i to ajde da je subotom ili petkom, ali ono utorkom, a ja sutradan moram u shkolu. Filmove nekad ubodu ali reklame svakih 5 min po 20 min. Sr**e!
 
Okrenem na pink preksinoc, kad ono, Brena, Zana, Leontina, Dapcevicka i jos jedna pevacica (meni nepoznata) pevaju ABBA-ine hitove, onako u miksu, za redom, iliti karaoke, nije plejbek. Ali muzika kod karaoka jeste. No, svega ovoga ne bi bilo da Pera..... da onoj "pinkov sifonijski orkestar" u pozadini, "svira li svira", ajde klavir, gitara, pa violina, al` harmonike i to nekoliko, te ceo duvacki orkestar, klarinet, tube, mislim i da je frula bila (mozda kozna :) , kod pink-a se nikad ne zna)
 

Back
Top