Strah..??

Strah od mrznje, bezosecajnosti, hladnoce... bojim se da ne dodje taj trenutak kada ce te osobine zavladati medju vecinom...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
hm,ja sam se dosta plasila.I to svega. :cry:

Vec je mama predlozila da idem kod psihologa.Dok malo vec nisam razmislila zasto se ja svega bojim,i dok malo nisam popricala sa tatom i raspravila i sve je bilo ok. 8)

Najvise me je bio starh od nekog clanka u novinama [Zona sumraka tako nesto].Sada je sve cool 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:
 
julija*:
hm,ja sam se dosta plasila.I to svega. :cry:

Vec je mama predlozila da idem kod psihologa.Dok malo vec nisam razmislila zasto se ja svega bojim,i dok malo nisam popricala sa tatom i raspravila i sve je bilo ok. 8)

Najvise me je bio starh od nekog clanka u novinama [Zona sumraka tako nesto].Sada je sve cool 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:
A zasto se to lepo ne napravis pametna pa otvoris neku svoju temu??? :? :? :? :?
 
Shinoda:
Cheaf:
Ne volim duboku vodu. 8)
E tu se slazemo!!!Ja znam da plivam, ali se osecam mnoooogo sigurnije kad znam da mi fali samo nekoliko zamaha do sigurnosti obale...SHAME!!!!!
:oops: :oops: :oops:
Ma kad samo pomislim da je ispod mene dubina veca od 3 metra onda me uhvati strasna panika,imam kompleks od vode valjda zato sto se nisam umalo udavio dva puta u zivotu,i to je bilo za dlaku da sam izvukao zivot.
 
Cheaf:
Shinoda:
Cheaf:
Ne volim duboku vodu. 8)
E tu se slazemo!!!Ja znam da plivam, ali se osecam mnoooogo sigurnije kad znam da mi fali samo nekoliko zamaha do sigurnosti obale...SHAME!!!!!
:oops: :oops: :oops:
Ma kad samo pomislim da je ispod mene dubina veca od 3 metra onda me uhvati strasna panika,imam kompleks od vode valjda zato sto se nisam umalo udavio dva puta u zivotu,i to je bilo za dlaku da sam izvukao zivot.
Isto je i sa mnom, (mada ja mislim da takodje imam i neki problem sa plucima)... :cry:
Kao klinac (6-7)god, mozda i manje...
yeeeee sad sam pitao kewu IMAO SAM 3 GODINE!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:
Pokusao sam da izvrsim samoubistvo na Pancevackom bazenu :oops: :cry:
Naravno toga bas i nisam bio svestan, samo sam isao oko bazena i resio da skocim u najdublji deo bazena ALI BEZ GUME!!!!!!!!
Samo sam gledao kako tonem i gomilu baloncica kako hrle ka povrsini, sve dok me neko nije povukao na gore...
HUHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
 

Back
Top