Taverna

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Džabe, ja sam svoju fotku odavno prosledila "nedležnom" i ćuti već mesecima.
Pa sta's ti mislila devojcice... da je to samo tako: pogledas kao u zvezde i kaze ti dobitnu kombinaciju na lotto?
Ima tu mukotrpan rad... treba sastaviti i prelomiti onih 25000 reci za buduci srpsko-srpski recnik pa iz nejga uzeti reci za tvoj odgovor.
Ako dobijes odgovor do proleca, castim.
Ups, pardon, do jeseni...


he he he
ma jok...8) ( PUSSIES...here and there...)

nego, znaci okacimo fotografiju, bilo ciju (ipak je ovo net 8)) pa uz veceru i cugu
dobijemo kompletnu psichologuastrolizu (odlicna kovanica ;)) karaktera/sudbine/... na temelju fotke&ica&pitja...
kakav revolucionaran pristup ugostiteljstvu Medo...:think: :arrow: :super:

Nego... pecenje ce presolimo pa ovi sto jedu meso ima da locu ko ludi... ma isto moze uradimo i sa vegetarijanski rostilj.. ali samo za poznate ljude (;)) nece kilazu rostilja popravljamo uz tuzlansku so.

Ma uz citanje analiza bila bi to prava katarza.
jel da? (:think:pussies here can cooperate with pussies there):think:
 
Evo, može ražnjići od kojekakvog povrća sa sirom i šampinjonima? :super:

Ovo ukusno izgleda iako nisu ražnjići :wink:

Vegetarijanska2.jpg
 
Pa sta's ti mislila devojcice... da je to samo tako: pogledas kao u zvezde i kaze ti dobitnu kombinaciju na lotto?
Ima tu mukotrpan rad... treba sastaviti i prelomiti onih 25000 reci za buduci srpsko-srpski recnik pa iz nejga uzeti reci za tvoj odgovor.
Ako dobijes odgovor do proleca, castim.
Ups, pardon, do jeseni...




Nego... pecenje ce presolimo pa ovi sto jedu meso ima da locu ko ludi... ma isto moze uradimo i sa vegetarijanski rostilj.. ali samo za poznate ljude (;)) nece kilazu rostilja popravljamo uz tuzlansku so.

Ma uz citanje analiza bila bi to prava katarza.
jel da? (:think:pussies here can cooperate with pussies there):think:

pa da...cudo nevidjeno jos od Starog Rima :D ("donesite kazance sa sirom..." :orgijasticnioverweightsmajlikojiseblazenokezi )
( they do cooperate, I'm a bit worried...prohibition shall strike again... :think:)
 
ma moz mi prosetaju kozicu <- ovo ne moze na engleski da se kaze )

Samo... rimljani su hedonisticki jeli... pa povracali... pa jeli.... pa povracali.. i nisu mogli da budu obestijalni
 
kakva jadna bulimija.. ovi su bljuvali da bi mogli da jedu jos...

Ja probao jednom... dobra fora... jedes koliko mozes i UZIVAS... ali mislim da treba dosta vezbanja da bi se izbegle nuspojave kada hrana krene u netradicionalnom pravcu...

kozica = kožica... znaš već koja ;)
 
kakva jadna bulimija.. ovi su bljuvali da bi mogli da jedu jos...

Ja probao jednom... dobra fora... jedes koliko mozes i UZIVAS... ali mislim da treba dosta vezbanja da bi se izbegle nuspojave kada hrana krene u netradicionalnom pravcu...

kozica = kožica... znaš već koja ;)

pa to ti je to - na taj nacin i manekeNJke mogu uzivat u hrani dok citaju Paola Koelja :mrgreen:

(i do not know what are you taking about... :whistling:)
 
Pivo je HRANLJIVO! 8)
Nego, kakva je ovo kafana? Kad dolaze muzikanti? :(
Па..:roll: Долази повремено овде један певач...:roll: или му повремено долази да запева..:roll:

Сад заборавих како оно беше..8)

Али колико се сећам.. не би желео то да чујеш..:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top