KOPIRANJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

panofanatik

Primećen član
Poruka
540
Sad vidoh temu kloniranje,pa mi nesto pade na pamet da pitam kako reagujete kada vas drug i drugarica kopiraju,kada kupuju iste stvari kao vi,kada koriste vase fore......jel vam to smeta ili ne.....meni konkretno smeta kada vidim da se neko navrzao pa sve kupuje isto sto i ja.....a ovako ponekad kad se desi nesto slicno slucajno onda ne....
 
uopste se ne sekiram oko toga...a kopija nikad ne moze biti original....sve su to plagijati, u sumnjam da ce ikad iko moci da me ''skine'' u bilo cemu.....ko kopira, ok meni ne smeta....konkurencija-ne uporedjujem se....uvijek ce biti boljih, a i gorih...jedino mi je vazno da nikad nece biti onakvih kao ja....;)
 
To mi se prvi put desilo u osnovnoj...drugarica je kupovala iste stvari kao i ja i to me je užasno nerviralo...i kada sam došla u srednju mislila sam da je gotovo sa time, ali nedavno je opet počela...
 
pa za sada nisam video i nemam nekog ortaka koji me kopira a ni da kupuje iste stvari(to mu dodje na isto) a i imam specifican sajling tako da i nemam neke probleme s tim....a za fore hehe pa to uglavnom ono kao iz zezanja koristimo medjusobne fore ako su dobre....ali nikom ne smeta naravno....
 
Majo kad cesh kupiti iste farke ko ja?
Mogla si malko da me kpopirash.... hehe

@tema
Ne smeta mi kad me neko od drugarica "kopira" sa odecom niti sa forama a to mi se ne deshava....
 
U osnovnojje bio neki magarac koise osećao suviše iznad nas ostalih tenas nije voleo... a mi njega tek... i kasnije kacse spustio na zemlju i bilomu krivo pa tede mukica daga zavolimo ni pet ni šes nego počo mene od glave do pete da kopira... 8)...
 
Ako nesto mrzim, to je kad me neko konstantno KOPIRA!
Uredu je ono..da neko ima nesto isto kao ja, jer nisu swe radnje moje..ewo sta mrzim..
Kupim ja jednu extra majcicu, obucem je, i sutradan istu ima bar dwe tri dewojke..kupim torbicu, i isti slucaj! :thumbdown:Ja stwarno neznam u cemu je fazon? :dontunderstand:Waljda swako treba da fura swoj stil a ne tudji!:confused:
 
Mrzim kopiranje!!
Ja se trudim da nikog ne kopiram,ali zato mene kopiraju...:thumbdown:
Jednom sam sa drugaricom krenula u shopping,a ona je kupila sve što i ja,pa smo se na rođendanu pojavile totalno isto obučene:confused:...i sve što ja kažem,ona mora da to ponovi i prihvati ga kao svoje mišljenje...što ja ne shvatam!:roll:
 
Ne volim kopiranje
Tj. ako neko kopira mene, meni to naravno laska, ali opet mi smeta
Jedino ne volim kad dođem u školu i neko nosi isto što i ja
Inače, nemam problem s tim...
Ja ne kopiram nikoga, kupujem isključivo stvari koje mi se sviđaju i to i nosim
 
Odelo ne cini coveka pa zato moze da me kopira i da kopiram nekog koliko hocu,nema veze kako se ko oblaci bitno je sta mu je u glavi tu ne moze da te kopira!! Evo ja kopiram u necemu ove extremne sportiste,volim takav stil i sta sad oni trebaju da otvaraju teme kako ih ja kopiram?? Podrzavam neko kopiranje ali u granici normale ajde da neko ima istu majcu ili farke ili patike ali da neko kupi sve isto kao i ja pomalo glupo ali ako furate isti fazon (primer oboje ste metalci "morate" slicno nesto nositi ako furate taj stil,znaci neku crnjinu i kako tu da nema kopiranja)??
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top