Lige

Koja liga bi trebalo da ima svoju temu?


  • Ukupno glasova
    24
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jaoj zaboravila sam da je stavim... Idem sada..btw... moZete glasati za vise liga
E sada ne moze da se stavi. :(
Nema veze, vi glasajte pa cu prebrojiti na kraju.
 
Ako si već navela Brazil i Argentinu to su lige koje zaslužuju malo više diskusije a i ljudi koji su manje upoznati sa tim ligama da ponešto i saznaju.
Glupo bi bilo otvarati neke od evropskih jer i ovako već dosta glabamo o njima na skoro svakoj temi.Zamorno bi bilo razbacti diskusije po već i ovako velikom forumu o fudbalu.
To je moje mišljenje.
 
Engleska, jer oni imaju mnogo liga koje su ubacene u liste. Meni je bas vazan kvantiet, da ima mnogo utakmica u listi, jer gledam samo koeficijente. Nisam od onih koji iskljucivo igraju na poznate klubove.
 
Ako si već navela Brazil i Argentinu to su lige koje zaslužuju malo više diskusije a i ljudi koji su manje upoznati sa tim ligama da ponešto i saznaju.
Glupo bi bilo otvarati neke od evropskih jer i ovako već dosta glabamo o njima na skoro svakoj temi.Zamorno bi bilo razbacti diskusije po već i ovako velikom forumu o fudbalu.
To je moje mišljenje.
Slazem se ali nije da sam osoba koja ih moze informisati o tim ligama, :) Ajde o Brazilskoj i znam ponesto, ali o Argentinskoj - samo ono sto sam procitala u Maradoninoj autobiografiji. :)
A plan rada je sledeci - otvore se lepljive teme za lige koje izglasate, a zatvori se tema Strane Lige.
 
ako je tako onda ja glasam za sve + Francuska
mozda bi mogli Francuzi, Holandjani i Svabe u jednu, a isto tako i Juznoamerikanci u jednu

p.s. jel to mene utisak vara ili je modelsica tezak kladionicar :lol:
 
Mozda josh Portugal (sigurno jachi od Holandjana) i Rusija (dovoljno je spomenuti Spartak, Zenit, Lokomotivu, CSKA, Rubin koji je prvi trenutno bez poraza, a i preko leta cemo imati zanimacije uz njih)!
 
E sada, morate da se odlucite. Ne mogu da otvorim 12 tema za sve lige na svetu. Znaci, ja mislim da je najbolje da se otvore teme za one lige o kojima se najvise pise + one za koje ima vise od jednog zainteresovanog.
Dakle:
Primera
Premijer
Italijanska
Francuska
Bundes
Holandska
Brazilska

Vidim da je za Argentisnku slabo interesovanje. E sad ne znam koliko je za Portugal i Rusiju.
 
Mozda josh Portugal (sigurno jachi od Holandjana) i Rusija (dovoljno je spomenuti Spartak, Zenit, Lokomotivu, CSKA, Rubin koji je prvi trenutno bez poraza, a i preko leta cemo imati zanimacije uz njih)!

Portugalska liga je mnogo slabija od Holandske, znam jer pratim Portugalce i Holandjane ponekad...A Portugalce skoro redovno...dakle u Portugalskoj ligi imash 3-4 kluba koji ka.raju druge a svi ostali klubovi na nivou Meridijan Superlige
Ja sam za to da se lockuje i odlijepi tema Evropska takmichenja i otvore teme (svake godine) UEFA Champions League ta i ta sezona , zatim UEFA Kup.
I naravno ove Lige ali njih ne moramo lijepiti jer ce uvijek biti pri vrhu.
 
E sada, morate da se odlucite. Ne mogu da otvorim 12 tema za sve lige na svetu. Znaci, ja mislim da je najbolje da se otvore teme za one lige o kojima se najvise pise + one za koje ima vise od jednog zainteresovanog.
Dakle:
Primera
Premijer
Italijanska
Francuska
Bundes
Holandska
Brazilska

Vidim da je za Argentisnku slabo interesovanje. E sad ne znam koliko je za Portugal i Rusiju.

Moj predlog je da otvoris za sve. Onda vremenom, one koje budu popularne zalepi a one koje ne budu one ce same da padnu na druge stranice.
A moze i ovo, da se otvore posebne teme za LS i za Kup Uefa.
 
Poslednja izmena:
E sada, morate da se odlucite. Ne mogu da otvorim 12 tema za sve lige na svetu. Znaci, ja mislim da je najbolje da se otvore teme za one lige o kojima se najvise pise + one za koje ima vise od jednog zainteresovanog.
Dakle:
Primera
Premijer
Italijanska
Francuska
Bundes
Holandska
Brazilska

Vidim da je za Argentisnku slabo interesovanje. E sad ne znam koliko je za Portugal i Rusiju.

I dalje mislim da grešiš...razštrkaćemo se po forumu i neće biti zanimljivo diskutovati.
A za Brazil i Argentinu ( ako već hoćeš da otvaraš lige) stavi ih kao južnoameričke lige pa tu može da bude i neka od drugih južnoameričkih liga (možda i neko nešto zna i prati još neku sem brazilske i argentinske lige)...kad može da ima FK Cement može valjda i južna amerika.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top