Win logo test?!

kosk@

Početnik
Poruka
15
E ljudi da li neko zna sta je taj WIN Logo test? Pri instaliranju drajvera za Muzičku, kao i za modem, pred kraj instalacije izbaci upozorenje u kome piše da drajver nije prošao WIN logo test i da će ukoliko bude instaliran taj drajver, comp imati poteškoća?! Inače, drajveri su sa diska koji sam dobio uz COMP?! Šta da radim? Da li da bez obzira na to instaliram drajvere?! (C-media AC97 Audio Device & HSF 2868 MicroModem) :( :( :(
 
kosk@:
E ljudi da li neko zna sta je taj WIN Logo test? Pri instaliranju drajvera za Muzičku, kao i za modem, pred kraj instalacije izbaci upozorenje u kome piše da drajver nije prošao WIN logo test i da će ukoliko bude instaliran taj drajver, comp imati poteškoća?! Inače, drajveri su sa diska koji sam dobio uz COMP?! Šta da radim? Da li da bez obzira na to instaliram drajvere?! (C-media AC97 Audio Device & HSF 2868 MicroModem) :( :( :(
ako ti neko odgovori na ovo pitanje posalji mi zikikvk@net.yu i mene muci isti problem sa drajverima za modem. cak mi i sistem pada zbog toga. hvala u napred
 
kosk@:
E ljudi da li neko zna sta je taj WIN Logo test? Pri instaliranju drajvera za Muzičku, kao i za modem, pred kraj instalacije izbaci upozorenje u kome piše da drajver nije prošao WIN logo test i da će ukoliko bude instaliran taj drajver, comp imati poteškoća?! Inače, drajveri su sa diska koji sam dobio uz COMP?! Šta da radim? Da li da bez obzira na to instaliram drajvere?! (C-media AC97 Audio Device & HSF 2868 MicroModem) :( :( :(
ako dobijes odgovor na ovo pitanje posalji mi molim te na zikikvk@net.yu i ja imam isti problem
 
kosk@:
E ljudi da li neko zna sta je taj WIN Logo test? Pri instaliranju drajvera za Muzičku, kao i za modem, pred kraj instalacije izbaci upozorenje u kome piše da drajver nije prošao WIN logo test i da će ukoliko bude instaliran taj drajver, comp imati poteškoća?! Inače, drajveri su sa diska koji sam dobio uz COMP?! Šta da radim? Da li da bez obzira na to instaliram drajvere?! (C-media AC97 Audio Device & HSF 2868 MicroModem) :( :( :(

Ako misliš na onaj prozor na kome imaš dugme 'Continue anyway ...' i još jedno za odustajanje (ovo se pojavljuje u Win XP i Win2000) slobodno klikni da nastaviš instalaciju ako su drajveri za operativni sistem koji koristiš.

Na CD na kome su ti drajveri od modema verovatno imaš i neki dokument tipa Instlation guide u kome je to opisano.

Inače ta poruka bi u slobodnom prevodu trebalo da znači da Microsoft ne garantuje da će taj deo hardvera raditi korektno (ukoliko njihova garancija uopšte nešto znači).
 
ako me secanje dobro sluzi, to je jedna od MSovih sema za otimanje para od proizvodjaca hardvera... elem, da bi ti sistem instalirao drajver bez tog upozorenja, proizvodjac hardvera je morao da posalje drajvere MSu na testiranje + da plati neku smesnu cifru... milion drajvera pa da je svaki po dolar eto milion dolara... easy money...

drugim recima, kao sto neko ovde rece, ukoliko je drajver odgovarajuci ignorisi upozorenje... sa druge strane, cak i MS sertifikovani drajveri imaju ponekad probleme pri koriscenju, pa zato postoji update... u PC industriji jednostavno je nemoguce istestirati svaki drajver u kombinaciji sa svakim drajverom.... pozdrav
 

Back
Top