Call of Duty: World at War

Mislim da prave gresku jer su poceli da se koprcaju - nedostatak ideja. (ako opet naprave Staljingrad ili iskrcavanje na Normandiju onda mislim stvarno)
Bilo bi bolje umesto COD1, 2,3 ,4 5... da prave specijalizovane verzije za WWII
NA primer. Jednu verziju koja ce pokrivati istocni fron i tu da se nalaze svi veliki dogadjaji vezani za to.
Onda isto to ali za Romela i njegovo pustinjsko ratovanje, pa verziju koja ce obuhvatati rat u evropi (za to mogu i dve ili tri verzije), pa rat sa Japanom, ... da bude jedna ultimativna kolekcija gde ce svaki deo kompletno opisati jednu lokaciju sa svim velikim dogadjajima koji su se tu odigrali.
 
definitivno je SR@NJE shto je opet WW2... pa pogledajte uspeh CoD4-a, evo ja igram otkad je izashao maltene i evo dan danas ga igram i NI MALO me nije smorio a i svaki server je konstantno pun tako da to dovoljno govori o uspehu, a i na Xfire listi je drugi...
 
Ima toliko delova koje nisu obradili,znaci uzasno,videli su da je bio mali promasaj CoD 4.
Mislim mogu da opale malo i Axis stranu,da se vidi kako je Nemcima bilo,Zabarima,pa onda rat na Balkanu,Italijanski front,spanski gradjanski rat,osvajanje Francuske,osvajanje Poljske...Ali sa Nemacke strane sve to...
 
Ima toliko delova koje nisu obradili,znaci uzasno,videli su da je bio mali promasaj CoD 4.
Mislim mogu da opale malo i Axis stranu,da se vidi kako je Nemcima bilo,Zabarima,pa onda rat na Balkanu,Italijanski front,spanski gradjanski rat,osvajanje Francuske,osvajanje Poljske...Ali sa Nemacke strane sve to...

jeste promashaj samo shto se tice doslednosti jer nema nicheg sto ga vezuje za prosle delove ..nesto novo npr ...cod5 ce biti verovatno sa elementima cod4 samo ww2
skoro svaka danasnja pucacka igra iz prvog lica 95% podseca na cod4 ,engine
 
Dap, novi CoD ce pokrivati rat na pacifiku. Znaci ocekuje se nesto slicno MOH: PA, odprilike.
Bezveze je sto su se uopste upustali u taj modern vorfer. Igra jeste odlicna, ali CoD je oduvek krasila jurnjava sa kar98 u ruci, a ne helikopteri, fleshke i segamega nabudzene m4 koje samo sto i kafu ne kuvaju...
E sad, sto igru razvija razvojni tim koji je radio treci deo (onaj koji je samo za soni izasao), je druga prica. Valjda nece upropastiti igru...

Sa druge strane, sr@nje je sto ce se u igri napucavati japanci. Mene licno to smara, kakav je to ww2 shuter gde nema nemaca...
 
Dap, novi CoD ce pokrivati rat na pacifiku. Znaci ocekuje se nesto slicno MOH: PA, odprilike.
Bezveze je sto su se uopste upustali u taj modern vorfer. Igra jeste odlicna, ali CoD je oduvek krasila jurnjava sa kar98 u ruci, a ne helikopteri, fleshke i segamega nabudzene m4 koje samo sto i kafu ne kuvaju...
E sad, sto igru razvija razvojni tim koji je radio treci deo (onaj koji je samo za soni izasao), je druga prica. Valjda nece upropastiti igru...

Sa druge strane, sr@nje je sto ce se u igri napucavati japanci. Mene licno to smara, kakav je to ww2 shuter gde nema nemaca...

rat na pacifiku je vodjen 'medj amera i japanaca ,svidja mi se cod2 gde si vodio ruse,amere,engleze...
 
ma neka naprave prodor huna kroz kapiju naroda 375-e posle nove ere :) Odigrao sam CoD4 na mashini kojoj solidno radi, nisam nesto prezadovoljan..posle 5 misija malo sam se razocharao. Bio drugi ili treci svetski rat, bitno da se pika i da je grafika do jaja, gresim li ? :) Znaju oni sta rade, ne bacaju budzet tek tako

btw, pre izlaska 4. dela , 90% na forumu je pljuvao ea games jer su presli na moderno doba...sada ispade cool a ? :D Tako ce biti i naredni
 
Dap, novi CoD ce pokrivati rat na pacifiku. Znaci ocekuje se nesto slicno MOH: PA, odprilike.
Bezveze je sto su se uopste upustali u taj modern vorfer. Igra jeste odlicna, ali CoD je oduvek krasila jurnjava sa kar98 u ruci, a ne helikopteri, fleshke i segamega nabudzene m4 koje samo sto i kafu ne kuvaju...
E sad, sto igru razvija razvojni tim koji je radio treci deo (onaj koji je samo za soni izasao), je druga prica. Valjda nece upropastiti igru...

Sa druge strane, sr@nje je sto ce se u igri napucavati japanci. Mene licno to smara, kakav je to ww2 shuter gde nema nemaca...

pa ne... pravi CoD je onaj na internetu :wink:
 

Back
Top