GDE KUPITI PRAVOG PATULJASTOG ZEKU?

ZELJKO_BG

Početnik
Poruka
2
Evo ja sam taj cuveni prodavac zeceva,kunica i rasnih pasa u Beogradu,prodajem ih oko 20-tak godina.na ulici,i dobro me poznaju sugradjani. Slucajno sam prolazio kroz forum krstarice i procitao razne komentare sto se tice kunica. Ljudi imaju zalbe i pitanja,mnogi su nezadovoljni rastom kunica i razboljevanjem zbog nedovoljne neupucenosti gde kupiti i kako ga negovati.Mnogi novopeceni prodavci pojavili su se na ulici sa zecevima i pricom da su patuljasti a onda porastu,i tako kad ljudi vide da su mali i lepi,prosto ne mogu da odole da ga ne pomaze i ne kupe. Medjutim zbog nedovoljne nestrucnosti i nesavetovanja oko ishrane od strane novih prodavaca de si se da zeka poraste ili ugine. Dosta sam kunica i pasa prodao i mogu vam reci da su ljudi i sve moje musterije veoma zadovoljne jel moje su zivotinje extra kvaliteta i svako dobija strucan savet. Ako se secate ranije sam ih prodavao na terazijama,i knez mihajlovoj uluci,medjutim zbog inspekcijskog nadzora povukao sam se odatle,imali ste priliku i na buvljaku da me vidite na novom Beogradu sa psima,ali sad malo redje,zato sto ih sad cesce prodajem na oglas. To je onaj plavi decko a zovem se Zeljko. Eto za sad toliko, javite se na pravu adresu ako zelite da kupite pravog patuljastog kunica ili dobrog rasnog psa extra kvaliteta. Pozdrav svima vama kao i svim mojim musterijama. Moj kontakt telefon je 064 6823-123 Zeljko-BUVLJAK-TERAZIJE
 

Back
Top