Moralna dilema...

?

  • Jeste

  • Nije

  • Mož' bit', a ne mora!

  • Ne znam

  • It's 1969, ok All across the USA...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Prevelik rizik u svakom slučaju. Ne znam koliko je godina prošlo od srednje škole ali sam sigurna da ta srednjoškolska simpatija više nije onakva kakva ti se tad svidjala niti si ti ostao isti.
Razočaraćeš se vjerovatno jer uopšte nije kako si očekivao a ovamo rizikuješ da povrijediš nekog.
A možda se i ponovo vrate emocije iz tinejdzerskog doba...Izvagaj pa prelomi.
 
Prevelik rizik u svakom slučaju. Ne znam koliko je godina prošlo od srednje škole ali sam sigurna da ta srednjoškolska simpatija više nije onakva kakva ti se tad svidjala niti si ti ostao isti.
Razočaraćeš se vjerovatno jer uopšte nije kako si očekivao a ovamo rizikuješ da povrijediš nekog.
A možda se i ponovo vrate emocije iz tinejdzerskog doba...Izvagaj pa prelomi.

Da znas...:lol:...vidjela sam skoro staru simpatiju...bio breee frajer nekad.....al' nekad...:lol:
 
Da li je seks sa simpatijom iz srednje škole prevara trenutnog partnera ili samo nadoknađivanje propuštenog?

Jeste prevara........
Jedna simpatija za sve cetiri godine srednje skole, decak kao Apolon, zgodan, lijep...prelijep a jos i pametnica, sve uvijek znao..........znao i da se meni dopada, samo ga ta informacija nije nesto doticala:D
Srela ga nedavno, sve se promijenilo, izblijedila moja zaljubljenost, tako da vise nije savrsen, samo obican...ugojio se, ali i dalje lijep...prelijep.........privlacan, muzevan............i dalje bih ja sa njim, uvijek bih sa njim, sta god da se desi.........
 
Zatrazzish od sadashnje devojke "pauzu" i malo "prostora" za sebe da "istrazzish "svoju proshlost".
Onda obavish shta imash, i onda se vratish ko malo prase, i nishta nisi slagao i nisi prevario jer niste tad bili zajedno i nisi izdao jer si jj rekao.
Prosto.
Za ovaj savet naplachujem 10 chokoladnih bananica.
 

Back
Top