NEMOGU DA RASPAKUJEM "ZIP" FILE

I ja imam slican problem. Pokusavala sam da raspakujem neki program, ali nije vredelo jer se pojavio poruka: "Pack method supported , file c:\.......cannot be unpacked". Probala sam sve - razne verzije WinRar...... Sta nije u redu?

ignis:
skini xace , ili mi javi da ti ga posaljem nije veliki. On ce ti sigurno otpakvati, jedino ako ti fajl nije pokvaren
Prebaci xace kod mene.E-mail: katarina892002@yahoo.com. Hvala.
 
Moj program je pakovan WinRar. Sad sam promenila WinZip umesto WinRar(podrazumeva 'rename'). Opet se pojavio ista poruka. Koji je problem? Verovatno je zasticen, zar ne?

srebro:
Meni to zvuči kao da je problem u arhivu koji pokušavaš da otpakuješ a ne u winzip-u.A šta ti tačno kaže zip kada pokušaš(na engleskom) ?
 
srebro:
Zainteresovana:
Moj program je pakovan WinRar. Sad sam promenila WinZip umesto WinRar(podrazumeva 'rename'). Opet se pojavio ista poruka. Koji je problem? Verovatno je zasticen, zar ne?
A pa winzip ne može da otvara .rar arhive (dok winrar može oba formata)!Ako je arhiv zaštićen lozinkom program će tu lozinku i tražiti.
Bravo imao sam problema hitno mi je trebao neki drajver i nije mogao da se otvori winrar ga je otvorio bez problema...hvala
 

Back
Top