Diskovi javljaju da su prazni

27E

Legenda
Poruka
52.416
Pre izvesnog vremena reinstalisao sam sistem XP. Procesor je 2,8 sa 2 Gb memorije.

Nekoliko pucacina, iz dva izvora, sam pokusao da instaliram, ali mi se diskovi javljaju kao prazni - BLANK.

U medjuvremenu instalirao sam deciji igricu, iz jednog od izvora, i Brother in arms koji sam kupio u samoposluzi, Ove dve igrice rade.

Nesto nije u redu, ili mi nesto fali na masini ili nisam nesto cekirao, ili su ti diskovi narezani brzo, ili se moja memorija sa dva razlicita 1Gb+1Gb ne gadja? Mozda nesto drugo?
 
dao sam komsinici da proba, ali je otisla kod tetke na uskrs.
ja mislim da ce biti ispravni, ili mi fali nesto(zaboravljeno da se instalira) ili je zaprljana optika na dvd uredjaju, sto sumnjam.

nisam ranije imao primer da mi ne cita i da javlja da su prazni. da nije daemon tools, ne secam se da sam ga inst, ali disk nije nista ni javio ko da murtav.

meni je do igrica. nabavio sam MOH airborne sa dva diska i ne vidi ih. pa sam nabavio da drugom mestu MOH airborne na jednom disku (valjda treba da se raspakuje) ne vidi ni njega.

what to do?

da nemaju pirati neku zastitu, pa je ovo kopija kopije!
 
da se javim sa manjim zakasnjenjem da se zna sta je bilo na kraju

sistem reinstalirao, ali nije to

majstor je pronasao unutar dvd rezaca mali kotur stiropora ili sl, koji drzi diskove u vecim pakovanjima,

kupio novi dvd rezac, sve radi

stari rezac cita isto, ima neko ostecenje, nije za popravak bar ne za mene.
 

Back
Top