Punjenje patrona

0441-1.jpg
 
Eto shta rade ljudi...

Nije mi jasno, koji to idijoti ne dozvoljavaju punjenje municije i zashto?
Koja je to filozofija je.bo te?
Mislim bash me interesuje razlog zabrane. Verujem da ga nema, nego neko se jednostavno izdr.kava i to je sve.
 
Imam masinicu jel od dede koja vezuje tj pertluje u krug i mogu reci da su patroni lepsi e sada nabaiov sam i malu lee masinu koja radi do ajaj ali u evzzdu sada javlja se problem baruta , zlatiborac je s... a drugi nema!!! da se kupi jgb!!! Smesna drzava!!!
 
Imam masinicu jel od dede koja vezuje tj pertluje u krug i mogu reci da su patroni lepsi e sada nabaiov sam i malu lee masinu koja radi do ajaj ali u evzzdu sada javlja se problem baruta , zlatiborac je s... a drugi nema!!! da se kupi jgb!!! Smesna drzava!!!
zbog toga sam ja moju lee load all i prodao ima baruta nema cepova ima sve ostalo ali nema sacme da se nebi z.......o ja je prodam i gotovo
 
prodavnica lovacke opreme i servis oruzja CRNA STRELA u kragujevcu ima u slobodnoj prodaji patrone,cepove ,kapisle gevelo i winchester,barut zlatibor,sacmu.jedino nemaju masinice za pertlovanje.ako nekom treba broj ducana nek javne,postavicu ga.............masinice za pertlovanje ima meteor stil u kraljevu i kragujevcu......
 
Poslednja izmena:

Back
Top