SMAK SVETA 21.12.2012.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma kakav smak sveta 21 decembra 2012 to je najveća glupost koju sam čuo u životu evo i zašto:


1. Kao prvo vreme ne postoji! vreme je izmišljeno samo kako bi ljudi živeli imena meseci januar...februar. itd su data po bogovima koji ne postoje!


2. Nemoguće je da bude smak sveta 21 decembra 2012 zato što u svetu postoji preko 24 vremenskih zona i da se desi nešto na taj dan ne u nekim delovima sveta će biti 20 a u nekim 22 decembar!


Film o 2012 je prevera kako bi zaradili pare!
 
Ma kakav smak sveta 21 decembra 2012 to je najveća glupost koju sam čuo u životu evo i zašto:


1. Kao prvo vreme ne postoji! vreme je izmišljeno samo kako bi ljudi živeli imena meseci januar...februar. itd su data po bogovima koji ne postoje!


2. Nemoguće je da bude smak sveta 21 decembra 2012 zato što u svetu postoji preko 24 vremenskih zona i da se desi nešto na taj dan ne u nekim delovima sveta će biti 20 a u nekim 22 decembar!


Film o 2012 je prevera kako bi zaradili pare!

Sve,sve ali ovo pod 2 je zaista fenomenalno. Svaka cast!
 
Smak sveta se predvidja za 21.12.2012. za ovu vremensku zonu, u nekoj drugoj moze biti 22. ili 20. decembar, to je tacno...

2. Nemoguće je da bude smak sveta 21 decembra 2012 zato što u svetu postoji preko 24 vremenskih zona i da se desi nešto na taj dan ne u nekim delovima sveta će biti 20 a u nekim 22 decembar!

Onda je nemoguce da si ti uclanjen 11.10.2008. jer je u nekim delovima sveta tad bio 10. a drugim 12. oktobar...
 
darth_vader_mask-11327.jpg
U što je ovaj kul.Podseća me na otvarač za konzerve.
 
Ma kakav smak sveta 21 decembra 2012 to je najveća glupost koju sam čuo u životu evo i zašto:


1. Kao prvo vreme ne postoji! vreme je izmišljeno samo kako bi ljudi živeli imena meseci januar...februar. itd su data po bogovima koji ne postoje!


2. Nemoguće je da bude smak sveta 21 decembra 2012 zato što u svetu postoji preko 24 vremenskih zona i da se desi nešto na taj dan ne u nekim delovima sveta će biti 20 a u nekim 22 decembar!


Film o 2012 je prevera kako bi zaradili pare!

Nije nikakva specijalna prevara...oni kao i uvek proture neke tacne informacije sa gomilom drugog djubreta, to je standard sa svim tim majmunima koji kontrolisu medije i salju slike.

Nije stvarno vazno da li ce to da se desi 20-og, 21-og ili 22-og decembra...to ne menja mnogo, slozice se svako sa pola grama mozga u glavi.....tako da nemojte da ste naivni i da se hvatate za sitnice koje nisu vazne.
 
Ma kakav smak sveta 21 decembra 2012 to je najveća glupost koju sam čuo u životu evo i zašto:


1. Kao prvo vreme ne postoji! vreme je izmišljeno samo kako bi ljudi živeli imena meseci januar...februar. itd su data po bogovima koji ne postoje!

2. Nemoguće je da bude smak sveta 21 decembra 2012 zato što u svetu postoji preko 24 vremenskih zona i da se desi nešto na taj dan ne u nekim delovima sveta će biti 20 a u nekim 22 decembar!


Film o 2012 je prevera kako bi zaradili pare!

e pa nisu sva imena meseci po gregorijanskom kalendaru ime dobila po nepostojecem bogu :cool:
 
Nije nikakva specijalna prevara...oni kao i uvek proture neke tacne informacije sa gomilom drugog djubreta, to je standard sa svim tim majmunima koji kontrolisu medije i salju slike.

Nije stvarno vazno da li ce to da se desi 20-og, 21-og ili 22-og decembra...to ne menja mnogo, slozice se svako sa pola grama mozga u glavi.....tako da nemojte da ste naivni i da se hvatate za sitnice koje nisu vazne.

pa eto meni je jako bitno da znam i tacno vreme kraja sveta.
 
Interesantno, a zasto ti je to "jako bitno"...tj. koja je razlika dal ce biti 20-og ili 22-og decembra...? Iznenadices se isto.

Od ponedeljka do petka mi je svaki dan isti, dosadan... Onda naidju ta dva dana vikenda i svasta mi se izdesava.... To su ta dva dana o kojima cu da pricam svojoj deci.... Mnogo je, dakle, bitno da li je smak 20. ili 22.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top