Dreamweaver CS3 // Linkovi
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Dreamweaver CS3 // Linkovi

Nov član
    Učlanjen
    21.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Dreamweaver CS3 // Linkovi

Cao svima,

ok sledeca situacija. Tek od nedavno radim u Dramweaver-u, pre toga sam imao samo kurs od 2 nedelje. Nisam iz te struke a moram da napravim stranicu na poslu al sta da se radi.

U svakom slucaju imam sledeci problem. Nijedan link na sajtu (linkovi na fajlove i druge net stranice funkcionisu, ali linkovi na druge stranice na mom sajtu ne rade) mi ne radi kako treba. Program ucita zeljenu stranicu, ali zajedno sa njom ne ucita ni slike, ni spry, ni xml, ni css...

Linkovi na sajtu su definisani kao relative to site root, koji je naravno definisan (root folder). Sajt je u pocetnoj izgradnji i jos nije smesten na server. Pomagajte!!!

Hvala svima unapred!!!

Nov član nikkvik (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Dreamweaver CS3 // Linkovi

Citat Original postavio dusan1982 Pogledaj poruku
    Cao svima,

ok sledeca situacija. Tek od nedavno radim u Dramweaver-u, pre toga sam imao samo kurs od 2 nedelje. Nisam iz te struke a moram da napravim stranicu na poslu al sta da se radi.

U svakom slucaju imam sledeci problem. Nijedan link na sajtu (linkovi na fajlove i druge net stranice funkcionisu, ali linkovi na druge stranice na mom sajtu ne rade) mi ne radi kako treba. Program ucita zeljenu stranicu, ali zajedno sa njom ne ucita ni slike, ni spry, ni xml, ni css...

Linkovi na sajtu su definisani kao relative to site root, koji je naravno definisan (root folder). Sajt je u pocetnoj izgradnji i jos nije smesten na server. Pomagajte!!!

Hvala svima unapred!!!
    Pa ,probaj da uploadujes slike na server pa ih postavljaj odatle..tu nema greske.
    http://armagedon.clanteam.com/web

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: Dreamweaver CS3 // Linkovi

Nema tu sta da ne radi, putanje ti nisu dobro postavljene. Ako koristis folder za smestaj slika recimo 'images", tad ti je putanja ( images/imeslike.jpg ) a ako koristis CSS u zasebnom folderu ( ..images/imeslike.jpg )

Slične teme

1. Dreamweaver
    Autor stekic u forumu Web dizajn
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 14.05.2006., 00:08
  2. Dreamweaver
    Autor vuki3 u forumu Web dizajn
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.02.2005., 17:04
  3. Dreamweaver
    Autor Milos87 u forumu Web dizajn
    Odgovora: 2