Q33N

Inače to su gluposti...Tako je napisan i Da Vinčijev kod i Nostradamusov kod i ostali kodovi...Ti tako da štimuješ rezultate,pa to može i moja baba...Razumem one koji izmisle tako neki kod da bi dobro prodali takvu knjigu,ali oni koji se toliko užive u dokazivanje ispravnosti,oni su psihički bolesni...
 
To se ne zove stimovanje rezultata, vec se zove poznavanje brojeva i njihovog znacenja i simbologije, jer brojevi su postojali i koristili se mnogo pre pojave matematike
 
Kad od godine mog rođenja oduzmeš broj cipela koje nosim, dobije se 11. Rođen sam 18. septembra dakle 18.9. pa dobijem dvaput po 9 jer je 1+8=9.

Prosjek svih mojih ocjena na fakultetu je - gle sad čuda - 9,11

Sad sam sam sebi sumnjiv. Postoji neka mistična veza između mene i tih WTC blizanaca.
 
To se ne zove stimovanje rezultata, vec se zove poznavanje brojeva i njihovog znacenja i simbologije, jer brojevi su postojali i koristili se mnogo pre pojave matematike

onaj post o brojevima si napisao u 13:36
1+3+3+6 = 13

to je post broj 36 na toj temi

13+36 = 49
49+36 = 85, 8+5 = 13

broj karaktera bez razmaka u tvojoj poruci je 1976
broj linija u tvojoj poruci je 33

1+9+7+6 = 23
23+33 = 56
5+6 = 11

broj leta 175 = 1 + 7 + 5 = 13

dakle, kakve ti veze imas sa tim teroristickim napadima, narocito sa letom 175 i sta krijes?
 
:D
onaj post o brojevima si napisao u 13:36
1+3+3+6 = 13

to je post broj 36 na toj temi

13+36 = 49
49+36 = 85, 8+5 = 13

broj karaktera bez razmaka u tvojoj poruci je 1976
broj linija u tvojoj poruci je 33

1+9+7+6 = 23
23+33 = 56
5+6 = 11

broj leta 175 = 1 + 7 + 5 = 13

dakle, kakve ti veze imas sa tim teroristickim napadima, narocito sa letom 175 i sta krijes?

:D Dakle, ko ne bi cestitao na ovome!:D
Zaista, odlicno!:D:D
Hahhahahahahahaa!!!!!:D:D
 
onaj post o brojevima si napisao u 13:36
1+3+3+6 = 13

to je post broj 36 na toj temi

13+36 = 49
49+36 = 85, 8+5 = 13

broj karaktera bez razmaka u tvojoj poruci je 1976
broj linija u tvojoj poruci je 33

1+9+7+6 = 23
23+33 = 56
5+6 = 11

broj leta 175 = 1 + 7 + 5 = 13

dakle, kakve ti veze imas sa tim teroristickim napadima, narocito sa letom 175 i sta krijes?


Naravno, i ti mislis da je sve to slucajno...
samo ovo sa letom 175 mi nije jasno...i prvi put kada si me isto pitao nije mi bilo jasno na sta ciljas?
 
Eto vidis kako mozes da shvatis - nista nije slucajno, ceo 11.9 je pazljivo isplaniran do najsitnijih detalja...ritualno zrtvovanje...

aha
kul
ali opet, kakve veze tvoj post ima sa tim?
da li je neko namerno namestio vreme na sajtu krstarice ili je neko namerno namestio da tvoj post bude broj 33, u skladu sa brojem karaktera u tvojoj poruci?
 
Još niko nije objasnio moje učešće u cijelom slučaju.

Rođen '54
Nosim cipele 43

5+4=9
54-43=11

Prosjek ocjena na faksu 9.11

Pa nije poenta da ti neko drugi objasnjava...vec sam da trazis...i da godine zbrajas ukljucujuci i 19;)
Sto se mojih proseka tice, ja sam to odavno odgonetnuo - 8.01=9(pun krug/oktava) i 6.67(the neighbour of the beast)=19. Cipele 46=10.
9+19+10=38=11 ili
9 + 1+ 1=...
 
Cijela ta numerološka priča naprosto je smiješna, i to hoću da kažem.
Sve to zavisi od brojnog sistema kao i načina označavanja brojeva.

Ljudi su izabrali dekadni brojni sistem, a mogli su izabrati i neki drugi.
A u tom drugom, sve računice bile bi drugačije.

Recimo, u oktalnom sistemu, ova godina je 3730-ta
Današnji datum je 27.4.3730.
Koje je numerološko značenje tog datuma?

U heksadecimalnom sistemu, današnji datum je 17.4.7D8
Koje je numerološko značenje tog datuma?

Ako ovu godinu napišemo rimskim označavanjem, to je MMVIII.
Današnji datum je XXIII IV MMVIII
Koje je numerološko značenje tog datuma?

Cijela numerologija je modernizovana varijanta ciganskog gledanja u pasulj,
ili traženja značenja u obliku dima, što su nekada radili indijanski vračevi.

Zabava za dokone i izvor lijepih prihoda za neke. Dok je ovaca, biće i vune, stara je narodna izreka.
 
Cijela ta numerološka priča naprosto je smiješna, i to hoću da kažem.
Sve to zavisi od brojnog sistema kao i načina označavanja brojeva.

Ljudi su izabrali dekadni brojni sistem, a mogli su izabrati i neki drugi.
A u tom drugom, sve računice bile bi drugačije.

Recimo, u oktalnom sistemu, ova godina je 3730-ta
Današnji datum je 27.4.3730.
Koje je numerološko značenje tog datuma?

U heksadecimalnom sistemu, današnji datum je 17.4.7D8
Koje je numerološko značenje tog datuma?

Ako ovu godinu napišemo rimskim označavanjem, to je MMVIII.
Današnji datum je XXIII IV MMVIII
Koje je numerološko značenje tog datuma?

Cijela numerologija je modernizovana varijanta ciganskog gledanja u pasulj,
ili traženja značenja u obliku dima, što su nekada radili indijanski vračevi.

Zabava za dokone i izvor lijepih prihoda za neke. Dok je ovaca, biće i vune, stara je narodna izreka.

Jeste smesna ako ne posedujes elementarno poznavanje brojeva i njihove uloge.
Sto se tice ostalih sistema koje si spomenuo - koja ti numeroloska znacenja poznajes uopste, da bi eventualno bio u mogucnosti da ih primenis na ove sisteme? Sta ce tebi znaciti ako je 27.4=13 i 3730=13? Nista, jer ocigledno ne poznajes brojeve i njihova znacenja. Svako slovo ima svoj broj, u svakom pismu od davnina pa naovamo, i to nije slucajno vec sa razlogom.
 
Sva ta priča o značenju brojeva naprosto je smiješna. Stavljam to u isti rang sa astrologijom tj. čitanjem sudbine iz zvijezda (a od svih 'zvijezda' koje astrolozi koriste - samo je Sunce zvijezda, ostalo su planete a ima i satelita).
 
Sva ta priča o značenju brojeva naprosto je smiješna. Stavljam to u isti rang sa astrologijom tj. čitanjem sudbine iz zvijezda (a od svih 'zvijezda' koje astrolozi koriste - samo je Sunce zvijezda, ostalo su planete a ima i satelita).

Ej , elektrotehnicar, ne diraj Astrologiju, u to se svakako ne razumes. A to sto si godiste moje keve mi samo znaci da si obrazovan po staroj skoli ( onoj komunistickoj ) koja ne veruje ni sama u sebe a kamoli u druge.

Ja se godinama bavim astrologijom i numerologijom profesionalno i znam o cemu pricam. To sto planete nisu zvezde, znaju svi ( nisi nista novo rekao) , nego je postignut dogovorda se kaze -zvezde - u stara vremena da bi se pojednostavila komunikacija. Ne pricaj o onome sto ne poznajes!
 
Pa nije poenta da ti neko drugi objasnjava...vec sam da trazis...i da godine zbrajas ukljucujuci i 19;)
Sto se mojih proseka tice, ja sam to odavno odgonetnuo - 8.01=9(pun krug/oktava) i 6.67(the neighbour of the beast)=19. Cipele 46=10.
9+19+10=38=11 ili
9 + 1+ 1=...

Ово питање је везано за симболизам мада мало излази из теме...
Надам се да модератор неће замерити...
По ком календару се узимају ти бројеви и шта симболистима значи тај календар?
Ако се не варам, овај календар није једини...
Може ли то све у мајанском календару?:confused:
 

Back
Top