Najbolja velicina!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Phobos

Početnik
Poruka
34
Devojke, dame, zene,koju duzinu penisa smatrate idealnom?Da li u opste postoji granica gornja? A donja? tj koliki mislite da bi trebao da bude penis da bi bio 'zadovoljavajuc', a koliki da bi bio prevelik( ako je to uopste moguce :mrgreen:)???
 
Devojke, dame, zene,koju duzinu penisa smatrate idealnom?Da li u opste postoji granica gornja? A donja? tj koliki mislite da bi trebao da bude penis da bi bio 'zadovoljavajuc', a koliki da bi bio prevelik( ako je to uopste moguce :mrgreen:)???
...pa treba da bude malo vetjeg obima u odnosu na fi, da ne bi' proizvodijo zvuke tipa...brbotj, flop, burtj i sl...ti zvukovi , nauchno je dokazano, u znachajnoj meri utichiu na koncentraciju partnerke i sve uchestaliji je sluchaj da se takav sex zavrshava grgotanjem oba partnera na polnim organima onog drugog...:mrgreen:
 
...pa treba da bude malo vetjeg obima u odnosu na fi, da ne bi' proizvodijo zvuke tipa...brbotj, flop, burtj i sl...ti zvukovi , nauchno je dokazano, u znachajnoj meri utichiu na koncentraciju partnerke i sve uchestaliji je sluchaj da se takav sex zavrshava grgotanjem oba partnera na polnim organima onog drugog...:mrgreen:
...drugim rechima, predje se na oral...nema tog penisa koji je nedovoljno velik/mali za usta...da vas je priroda nekim sluchajem obdarila mandibulom na pitchci, ovakvih problema ne bi' bilo...:mrgreen:
 
Donja vilica, mandibula (lat. Mandibula, od mandere = žvakati) je kost koja pripada grupi kostiju lica. Kod sisara, mandibula predstavlja pokretljiviju viličnu kost, za razliku od maksile (gornje vilice) koja je statična.
 
bas se ne kaze 'pre svega' nego 'nadasve'... sutra ce biti nesto inovativno... ima da vas osisamo u derbiju... dvojka u mocartu 3.15... kralju... kakve poklonjene pare... moze mozda i 0-2 gola? posto ce teren ionako sutra podsecati na pirincana polja kambodze...
ja imam karticu u mocartu...
napokon sam je izvukla. :D
shteta shto nece da radi na intezinim bankomatima. :D

pukla sam po jednu tekmu na oba tiketa za vikend.
ove nedelje se ne kladim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top