Omiljena destinacija

Maldivi... Sejseli... Mauricijus.... Egzotika...
Valjda cu ostvariti to jednog dana...
Ove godine... Zakintos i mozdaaaa ako se ostvare uslovi... Egipat, Kairo, piramide, Luksor... Svi kazu da je fenomenalno... a i zbog same istorije me jako zanima da sve to vidim...
 
Uffff, Juzna Amerika. Ne znam odakle da pocnem, Manaus, u srcu Amazonije, nakon toga severoistocnom obalom Atlantika preko Fortaleze, Joao Pessoe, Recifa i Salvadora dole do Ria, onda Vodopadi Iguazu, posle Argentina, u Buenos Aries, pa dole preko Patagonije u Cile, posle toga Peru, ogromna mi je zelja da vidim Machu Pichu.
Eto, o tome mastam. ;)
 
Moja zelja je takodje Juzna Amerika... kao sto se kaze da vidim, pa mogu mirne duse da umrem!!!!

Za leto moja preporuka je Grcka, bilo gde, jer jednostavno ima prelepo more, najbolje plaze, prirodu, istoriju...

Od gradova koji su na mene ostavili najaci utisak su Amsterdam i Firenca....
 
Uf masta moze svasta...
Ovako za sad bih volela da mi se ostvare dva puta:

Jedan od Moskve do Vladivostoka, u povratku da presednem u Irkutsku i odem preko Ulan Batora za Peking.

Drugi put od Najrobija preko Malindija, Mombase do Zanzibara, a odatle do Mauricijusa...

Ovu drugu sam pokusala da realizujem ovo godine, ali se zavrsilo na pokusaju...
 
Upravo sam dobila vest!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

DR Kongo,pa Kenija...onda (brodom)preko indijskog okeana do Songkla(Tajland) pa do poslednjeg odredista-Kambodze.

Sef me u zivotu nije ovoliko iznenadio.:think:To me i brine.Matora skrtica nikome nije platila put ni do susedne zemlje,a sad me salje preko Afrike u Indokinu!!!:eek:Sad sedim i cekam mail od njega u kome pise da treba da fotografisem pobune ili gradjanske ratove.:dash:
 

Back
Top