Gmail pass

webhanuma

Primećen član
Poruka
926
MOLIM VAS ZA POMOC!

Onaj koji mi je poslao pozivnicu za gmail mi je ili upao u postu ili je samo blokirao.
Taj racun mi je ..tako svojevrstan online dnevnik i jako mi je vazno da ne bude misused :shock:

Nasla sam samo nekoliko strana tipa
http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=12381 i
https://www.google.com/accounts/ForgotPasswd
medjutim nisu ni od kakve pomoci jer me cirkulisu kroz iste strane bez realne podrske.

Security pitanje mi nikad nije bilo postavljeno.
Reset old pass ne postoji kao opcija. Postavljeno mi je more pitanja, od most frequent contacts, do zadnjeg datuma logovanja, otvaranja maila...
Na secondary mail address umesto generisanog pass-a stize drugi link koji sam navela koji me samo vodi u krug i kaze "podaci poslati"... podaci su yet again drugi link koji je beskoristan.

Kako da resim ovo?
 
Ma kakva pozivnica,kakve veze to ima,i Velja Ilic sedi kuci pegla trenerku danima....

Razmisli odakle si se logovala,sa cijeg kompa.Moguce je da nisi isla na sing out...

A to za online dnevnik and that sh^t...sta ce ti to???Ako vec radis takve gluposti onda ih backup-uj na vreme.I razmisli sledeci put o tome da ti to bude na hardu,kriptovano i zasticeno sifrom ako je toliko bitno....ali dzaba,kako ti ide sa siframa i to ces zeznuti...
 
|E hvala momci!
Dopisivala sam se aktivnih 10ak 15dana sa gmail support teamom pa sam i za boravila na temu.
Taj sto ti je poslao pozivnicu bez sifre ne moze nista, a ti je znas zar ne?
Da da, ali sto se mene tice ima jedan veliki propust. Lik koji mi je poslao poziv pre xy godina je verovatno pokusao da udje u moju postu. Cackajuci po svemu verovatno je pokusavao da odgovori na security question jer je ono bilo resetovano. Pored toga racun je bio temporarily unavailable pa sam ja morala da prijavim neku opciju isla na misused ili nesto tako, a onda ti sam gmail blokira racun cekajuci tebe da poodgovaras gomilu gluposti.
Dakle u tom momentu ja bih odgovorila na sec.pass ali on je vec prethodno resetovan, a sec.mail je jednostavno dobijao cirkularni junk. Stvarno... su zakazali sto se mene tice. Imala sam tu srecu da sam na nekom od foruma upoznala lika koji je imao isti prob pre godinu dana i koji mi je fw svu prepisku sa specificnim clanom gmail support teama s kojim sam se akala narednih dana.
...ali dzaba,kako ti ide sa siframa i to ces zeznuti...
Priznaj 'tico znas me u RL :think:
 

Back
Top